CRUMB Circuit Simulator Indir


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş CRUMB Devre Simülatörü Ücretsiz İndir PC Oyunu. CRUMB Circuit Simulator 18 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Modern dünyamıza elektronik hakimdir. Hem genç hem de yetişkin zihinlere sunulan çok çeşitli elektronik kariyerleri ile CRUMB, elektronik devrelere kullanıcı dostu ve etkileşimli bir giriş sunar. Tamamen 3D olarak gerçekleştirilen prototip devreleri, tıpkı tezgahta olduğu gibi, son cihaz arızası riski veya ayrı ayrı bileşen siparişi verme zahmeti olmadan oluşturabilirsiniz. CRUMB'nin 1.0 sürümü, prototip devreleri oluşturmaya hemen başlamanız için çok çeşitli başlangıç ​​bileşenleri içerir. Mevcut katalogla, basit bir programı çalıştırmak için bir EEPROM programlamaya kadar, transistörlerin ve ses filtrelerinin çalışmalarını incelemek mümkündür. Yeni başlayanların etkileşimin temellerini öğrenmesi ve anlaması mümkündür ve meraklılar için gerçek modeller oluşturmadan önce prototipleri analiz etmek ve mükemmelleştirmek mümkündür. Yerleşik osiloskop ve analiz görünümleriyle, kabloların içindeki bileşenler arasındaki etkileşimi net bir şekilde görmek mümkündür.

CRUMB Devre Simülatörü nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. CRUMB Circuit Simulator indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “CRUMB Circuit Simulator'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. CRUMB Circuit Simulator klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

CRUMB devre simülatörü ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile CRUMB Circuit Simulator ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 8
 • İşlemci: Intel Core i3
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Birleşik
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin