Crashday Redline Edition Indir (v1.5.41.10)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Crashday Redline Sürümü Ücretsiz İndir PC Oyunu. Crashday Redline Sürümü 10 Ağustos 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Daha fazla hız. Daha fazla yıkım. Her zamankinden daha eğlenceli! En aksiyon dolu atari yarışçısı, tamamen yenilenmiş sürümüyle Steam’e geri döndü! 2006 PC yarış oyunu Crashday’in orijinal geliştiricileri tarafından yaratılan, oyunun resmi yeniden sürümünü gururla sunuyoruz: Crashday: Redline Edition! Crashday: Redline Edition, neredeyse sınırsız olanaklara sahip çok oyunculu atari yarış oyunudur! yarış. Enkaz. Film çekmek. parçalanmış Yedi oyun modu. Çevrimiçi ve çevrimdışı savaşın. Sokaklarda ve arenalarda. Kendi parçalarınızı oluşturun ve paylaşın. Steam Workshop’tan kullanıcı yapımı modların, pistlerin ve arabaların keyfini çıkarın. Oyunu nasıl seviyorsan öyle oyna. Bugün hiçbir kural yok. ANA ÖZELLİKLER:

 • Yedi oyun modu: Wrecking Match, Stunt Show veya Race gibi çeşitli oyun stillerinin yanı sıra Hold The Flag, Pass The Bomb veya Bomb Run gibi benzersiz Crashday klasiklerinin keyfini çıkarın. Tek başınıza veya takımlar halinde yarışın.
 • Parça Düzenleyici: Yerleşik parça düzenleyici ile kendi çılgın parçalarınızı oluşturun ve paylaşın. Çılgın rampalar, kötü tirbuşonlar, arazi arazisi ve daha fazlasını içeren 150’den fazla yapı taşı arasından seçim yapın.
 • Modlama: oyunu doğru şekilde özelleştirin! Yeni entegre edilen Steam Workshop’tan modları, arabaları, parkurları ve daha fazlasını indirin ve oynayın ya da Crashday SDK ile kendinizinkini oluşturun. Yeni: Modded oyun artık tamamen çevrimiçi uyumlu!

Crashday Redline Sürümü Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Crashday Redline Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Crashday Redline Edition’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Crashday Redline Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Crashday Redline Edition Ücretsiz İndirme

Crashday Redline Edition’ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 32bit veya üstü
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: NVIDIA GeForce 8800GT
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 600 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin