Crash Drive 3 Indir (v5218.2)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Crash Drive 3 Ücretsiz İndir PC oyunu. Crash Drive 3, 8 Temmuz 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Otomatik bodur oyun alanına hazır mısınız? Bu çapraz platform, çok oyunculu ücretsiz dolaşım oyununda inanılmaz eğlenceyi yaşayın! Devasa bir açık dünyada canavar kamyonları, tankları ve daha harika araçları sürün. Seviye atla, etkinlikler oyna, para kazan, yeni arabaların kilidini aç ve sırları keşfet…. Crash Drive geri döndü! Devasa bir plaj topunu yok etmek, bir polis memuru olarak hırsızları yakalamak veya kraliyet tacını çalmak, bunlar bu oyunun sunduğu 10 eğlenceli oyun etkinliğinden sadece birkaçı. Bu rastgele rekabet etkinliklerine katılın, en çok para için rakiplerinizi yenin ve harika yeni arabalar veya özelleştirmeler satın alın. Nitro boost’ları kullanarak arabanın nitro kapasitesini en yüksek hızda sürerek arttırıyorsunuz, en yüksek hızını arttırıyorsunuz… drifte mi başlıyorsunuz? Bir arabanın tüm istatistiklerini ‘en üst düzeye çıkarmak’, oyuncu seviyenizi artırarak yeni arabalar veya özelleştirmeler satın almanıza olanak tanır. 50’den fazla araç toplayın ve arabanızı oyun içinde adınızla birlikte korkak antenler, güçlendirmeler ve benzersiz plakalarla özelleştirin. Prestij kazanmak için maksimum oyuncu seviyesine ulaşın ve Crash Drive 3’ün gerçek patronunun kim olduğunu gösterin! Sağlam altın araba, kimse var mı? Ay’a ve geriye! Özgürce dolaşın ve sınırsız ve çeşitli açık dünyayı barış içinde keşfedin. Bir roketle aya uçun, ormandaki kraliyet kalesine saldırın, Vahşi Batı kanyonlarında salona gidin veya kutup karında buzda sürüklenme eğlencesini yaşayın. Dondurucu soğukla ​​işiniz bitti mi? Tropiklere rahatlatıcı bir feribot yolculuğuna ne dersiniz? Her alan benzersizdir ve gizli alanlar, koleksiyonlar ve özel Paskalya yumurtaları ile doludur… Bu dünyayı keşfetmeyi hiç bitirebileceğinizi düşünüyor musunuz?

Crash Drive 3 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Crash Drive 3 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Crash Drive 3’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). burada).
 4. Crash Drive 3 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Crash Drive 3 Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Crash Drive 3 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 +, 8 veya 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD, 2,4 GHz veya daha hızlı
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 560TI veya AMD Radeon HD 7850 ve üstü
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depo: 6 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı:

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin