Crash Drive 3 Indir (v5218.2)


Crash Drive 3 Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Crash Drive 3, 8 Temmuz 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

THE araba dublör oyun alanına hazır mısınız? Bu çapraz platform, çok oyunculu, serbest dolaşım oyununda gülünç eğlencenin tadını çıkarın! Devasa bir açık dünyada canavar kamyonları, tankları ve daha şaşırtıcı araçları sürün. Seviye atla, etkinlikler oyna, para kazan, yeni arabaların kilidini aç ve sırları keşfet… Crash Drive geri döndü! Devasa bir plaj topunu yok edin, hırsızları polis olarak yakalayın veya kralın tacını çalın, bunlar bu oyunun sunduğu 10 eğlenceli oyun etkinliğinden sadece birkaçı. Bu rastgele yarışmalara katılın, en çok parayı kazanmak için rakiplerinizi yenin ve harika yeni arabalar veya özelleştirmeler satın alın. Nitro güçlendirmeleri kullanarak arabanın nitro kapasitesini artırırsınız, en yüksek hızda sürerek en yüksek hızını artırırsınız… Sürüklenmeyi yakaladınız mı? Bir arabanın tüm istatistiklerini “maksimize etmek” oyuncu seviyenizi yükselterek yeni arabalar veya özelleştirmeler satın almanıza olanak tanır. 50’den fazla araç toplayın ve arabanızı oyun içi adınızla korkak antenler, güçlendirmeler ve benzersiz plakalarla özelleştirin. Prestij kazanmak ve gerçek Crash Drive 3 patronunun kim olduğunu göstermek için maksimum oyuncu seviyesine ulaşın! Biri som altın araba mı? Ay’a ve geriye! Serbestçe dolaşın ve sınırsız ve çeşitli açık dünyayı istediğiniz zaman keşfedin. Bir roketle aya uçun, ormandaki kralın kalesine saldırın, Vahşi Batı’nın kanyonlarındaki salona gidin ya da kutup karında buzda sürüklenme eğlencesini yaşayın. Dondurucu soğukla ​​işiniz bitti mi? Tropiklere rahatlatıcı bir feribot yolculuğuna ne dersiniz? Her alan benzersizdir ve gizli alanlar, koleksiyonlar ve özel paskalya yumurtaları ile doludur… Bu dünyayı keşfetmeyi hiç bitireceğinizi düşünüyor musunuz?

Crash Drive 3 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Crash Drive 3 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Crash Drive 3’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Crash Drive 3 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Crash Drive 3 Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Crash Drive 3 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1+, 8 veya 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD, 2,4 GHz veya daha hızlı
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 560TI veya AMD Radeon HD 7850 ve üstü
 • DirectX: 10. Sayı
 • Depo: 6 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı:

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin