Corpse Party (2021) Indir

Corpse Party (2021) Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirme PC oyunu. Corpse Party (2021), 20 Ekim 2021’de gösterime girdi.

Oyun hakkında

Ters giden bir arkadaşlık ritüeli, lise öğrencisi Ayumi Shinozaki ve arkadaşlarını, uzun zaman önce kendi okullarının arazisinde duran trajik bir kurumun alternatif gerçeklik versiyonuna götürür. İlkokul öğrencilerinin intikamcı hayaletleri hayatlarını ve akıl sağlığını tehdit ederken, bırakın kaçmayı, tek hayatta kalma şansları, önlerinde sıkışıp kalanların cinayetlerini çevreleyen korkunç detayları ortaya çıkarmaktır. ANA ÖZELLİKLER:

 • Retro tarzda atmosferik grafikler: Korkunç açıklamalar ve yürek burkan ses tasarımıyla birleştirilen 16 bitlik tarzda muhteşem grafikler, hayal gücünüzü korku vizyonlarında çılgına çevirecek.
 • Her seçim önemlidir: İşaretle ve tıkla macera oyunu ve savaş dışı RPG karışımıyla Heavenly Host Elementary’nin her köşesini keşfedin ve hikayenin gidişatını ve karakterlerin kaderini değiştirecek seçimler yapın.
 • Her zamankinden daha fazla içerik: Orijinal beş ana hikaye bölümüne ve on dört ekstra bölüme ek olarak, iki yeni ekstra bölüm, dizinin favorileri Ayumi ve Yoshiki arasındaki ilişkiyi ele alıyor ve kendi büyülerine sahip iki karakter olan Miku Shirayume ve Ryoka Iwami’yi tanıtıyor Oyna Heavenly Host Elementary’nin korkunç efsanesindeki roller.
 • Korkunun başka bir boyutu: Binoral 3D kayıt teknikleri sayesinde kendinizi tam set Japon ses ve kemik kıran ses efektlerine kaptırmak için kulaklık takın.

Corpse Party (2021) Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Corpse Party (2021) indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Corpse Party (2021)” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Corpse Party (2021) klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Cenaze Partisi (2021) Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Corpse Party (2021) ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 8.1
 • İşlemci: AMD A8-7600 / Intel® Core™ i3-2105
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: AMD Radeon ™ R7 Grafik / Intel® HD Grafik 3000
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin