Contagion VR: Outbreak Indir

Contagion VR: Outbreak Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Contagion VR: Outbreak, 29 Haziran 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Contagion VR: Outbreak, sıfırdan yalnızca VR için geliştirilmiş bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Kendinizi başlangıçta aşina olduğunuz bir dünyaya tamamen bırakın ve gözlerinizin önünde hızla değişen çok daha karanlık bir şeye dönüşmesini izleyin. Pek çok karakterimizden birinin rolünü üstlenin ve onları en sonunda olacakları gibi şekillendirecek hikayelerini ilk elden deneyimleyin. Bildiğimiz şekliyle dünyanın sonu, hiç anlaşılmamış gibi korkularla doludur, ancak tüm karanlıkta bir işaret, kahramanlık hikayeleri ve başkalarının devam edebilmesi için yapılan fedakarlıklar yatar. Çok detaylı ortamları keşfedin, kıt kaynakları bulun ve bir zombi kıyametinde hayatta kalmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı öğrenin!

Contagion VR’yi İndirin ve Yükleyin: Salgın

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Contagion VR: Salgın indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “ContagionVR.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Contagion VR: Outbreak klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Contagion VR: Salgın ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Contagion VR: Outbreak Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel ™ Core ™ i5-4590 veya AMD FX ™ 8350, eşdeğeri veya daha iyisi
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce ™ GTX 970 veya AMD Radeon ™ RX 290X, eşdeğeri veya daha iyisi.
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depo: 15 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.