Confabulation Indir (v1.0.1)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Confabulation Ücretsiz İndir PC Oyunu. Konfabulasyon 13 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

Evde uyanırsın ama yolunda gitmeyen bir şeyler vardır. Evinize baktığınızda, her şeyin hatırladığınızdan farklı olduğunu fark etmeye başlarsınız. Gerçeği ortaya çıkarmak, orada ne olduğunu hatırlamak için fotoğraf çekmek için bir kamera kullanıyorlar. Hafızan kaybolur; Şeyler ne kadar uzun süre farklı kalırsa, kişi o kadar çabuk yenik düşer. Anahtarları bulmak, bulmacaları çözmek, bir evi keşfetmek. Hayatınızın parçalarını bir araya getirmek ve kim olduğunuzu ve ne olduğunu hatırlamak için hafızanızı sağlam tutmanız gerekir. Ancak o zaman arzu ettiğiniz dinlenmeye kavuşacaksınız. Oynarken, evin kat planını ve her odanın neye benzediğini incelemelisiniz. Her şey zamanla değişecek ve akıl sağlığınızı korumak için bu değişiklikleri düzeltmek size kalmış. Aklınızı ne kadar kaybederseniz, o kadar çok korku unsuru ortaya çıkacak ve işler değişecektir. Akıl sağlığınızın çok düşmesine izin verirseniz, yenik düşer ve kaybedersiniz. Kurtarma yok, bir kayıp oyununuzu sonlandıracak ve yeniden başlatmanız gerekecek.

Oynarken yapacaklarınız:

 • Normale döndürmek ve akıl sağlığı kaybını önlemek için değişen nesnelerin fotoğraflarını çekin.
 • Yeni odaların kilidini açmaya devam etmek için evin her yerinde bulmacaları çözün.
 • Ana hikayeyi ilerletmek ve ne olduğunu öğrenmek için hikaye öğelerini bir araya getirin. Tüm hikayeyi bir araya getirirseniz kazanırsınız.
 • Hafızanızı geri yüklemek ve akıl sağlığınızı kontrol altında tutmak için hap alın.
 • Tüm bulmacalar, değişen nesneler, korku öğeleri ve hikaye öğeleri her oyunda rastgele seçilerek birden fazla oyunun her oyunu farklı hissettirmesine olanak tanır.
 • Normal ve zor bir zorluk seviyesi, her iki zorluk seviyesinin de kilidi baştan açılır.
 • Normal zorluk, oynadıkça zorluğu artan makul bir zorluktur.
 • Zor zorluğun çok zorlayıcı olması ve değişebilen birçok yeni şey sunması, bulmaca zorluğunu artırması ve genel olarak daha az zaman alması amaçlanıyor.
 • Her zorluk için neleri başardığınızı ve en iyi tamamladığınız süreyi izlemek için istatistikler.

Confabulation nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Confabulation'ın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Confabulation'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Confabulation klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Confabulation'ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: 2GHz veya daha yüksek
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce 960 veya üstü
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 6 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin