Code Dread Indir (v1.0)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Code Dread Free Download PC oyunu. Code Dread 12 Ekim 2021’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Code Dread, 1 ila 4 oyuncu için bir hayatta kalma korku oyunudur. Terk edilmiş bir hastanede gizlenen bir canavara karşı savaşın. Code Dread’de binaya musallat olan şeyi bulmak için terk edilmiş bir hastaneye giriyorsunuz. Seni kana susamış bir şekilde kovalayan eski bir hastane hastası olan korkunç bir yaratık var. Hayatın için umutsuzca kaçmalısın ya da kendini cesur hissediyorsan onunla savaşmalısın. Seçtiğiniz zorluk seviyesine ve kaç oyuncuya sahip olduğunuza bağlı olarak oyun ilerledikçe düşman güçlenecektir. Çok oyunculu modda, ekip arkadaşlarınızla işbirliği yapmak için yakın sesli sohbeti kullanabilirsiniz. Aklını kullan ve hayatta kalmak için farklı stratejiler dene! Şehir merkezinden uzakta, ıssız bir manzarada terk edilmiş bir hastane yatıyor. Kırsal bölge sakinleri asla ona yaklaşmak istemezler, ancak söylentilere göre bu hastane başlangıçta akıl hastalarını barındırmak için inşa edilmiş ve daha sonra bazı yasadışı hükümet operasyonları için kullanılmıştır. Ondan sonra ne olduğunu ve neden terk edildiğini kimse bilmiyor, ama görünüşe göre burası perili. Bazı insanlar pencerede bir siluet gördüklerinde ısrar ediyor. Bu olayı araştırmakla görevlendirildin. Hastanenin gizemini çözüp ekibinle dışarı çıkabilir misin?

Code Dread nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Code Dread indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Code Dread’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Code Dread klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Code Dread Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Code Dread Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 – 64 bit
 • İşlemci: Yeni nesil Intel i5 veya i3 / AMD eşdeğeri
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 970 / AMD eşdeğeri
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin