Coastline Flight Simulator Indir (v1.0)


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş olan Coastline Flight Simulator Free Download PC oyunu. Coastline Flight Simulator 7 Temmuz 2021'de yayınlandı

Oyun hakkında

Bu harika olacak! Kokpite dalın ve çeşitli ulaşım işlerinden ve ticaretlerinden para kazanırken nefes kesici manzaraları deneyimleyin. Verdiva'ya yedek parça teslim edin, bir balina ailesine veya antik kalıntılara cesur keşif misyonlarına devam edin ve çok daha fazlasını yapın. Kazandığınız parayı yeni uçaklara, çeşitli yükseltmelere, yeni boyalara veya giysilere yatırabilirsiniz. Pilot olarak işinizi büyütün, yerleşim yerlerinin sakinlerine yardım edin ve adalar, çöller ve kıyı manzaraları ile devasa bir dünyada büyük maceralar yaşayın.

Kıyı uçuş simülatörü nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Coastline Flight Simulator indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Coastline Flight Simulator'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
  4. Coastline Flight Simulator klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Sahil şeridi Uçuş Simülatörü Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Coastline Flight Simulator indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe'ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows® 10 (64 bit)
  • İşlemci: 2.2 GHz çift çekirdekli
  • Hafıza: 8000 MB RAM
  • Grafik: NVIDIA GTX 950 / AMD RX 460
  • Depo: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin