Close To The Sun Indir

Close To The Sun Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Close To The Sun, 5 Mayıs 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Yıl 1897. Helios, uluslararası sularda hala derin duruyor. Uzlaşmaz dalgalar gövdeye çarparken üzerimizde kara bulutlar yükseliyor. Görkemli sıva ile süslenmiş devasa altın figürler, göz alabildiğine uzanıyor. Helios, Nikola Tesla’nın vizyonundan doğdu ve en büyük bilimsel beyinler için bir sığınak görevi görüyor. Devletten bağımsız, toplum gözünden izole edilmiş, araştırma için sınırsız bir ütopya. Madde ve zamanın sınırlarını aşmakta özgür. Gazeteci Rose Archer, kız kardeşi Ada’yı aramak için Helios’a çıkar. Her şeyin göründüğü gibi olmadığını çabucak keşfeder. Büyük salonlar boş. Havada çürük et kokusu var. Sessiz kalır. Girişin üzerine tek bir kelime boyanmış … KARANTİNA! Büyük Nikola Tesla’nın ruhu ve icatlarının 19. yüzyılı şekillendirdiği ikinci bir bilimsel aydınlanma çağını yaşayın. Helios’a adım atın – Kurumsal casusluk tehdidinden uzakta, bilimsel ilerleme için güvenli bir sığınak olan devasa ve gizemli Bilimsel Keşif Gemisini keşfedin. Rose’a kız kardeşi Ada’yı bulma yolculuğunda rehberlik etmek ve Helios ve halkının kaderini anlamak için bilinmeyen tehlikelerin üstesinden gelmek için zekanı kullan. Oyunda ilerlemek ve gizli alanların kilidini açmak için zorlu bulmacaları çözün. Gizli koleksiyonları ortaya çıkarmak ve Wardenclyffe ile işçilerinin tarihini ve sırlarını ortaya çıkarmak için her köşeyi arayın. Unreal Engine 4’te yerleşik olarak bulunan görsel olarak büyüleyici bir ortamı keşfedin.

Güneşe yakın bir yerde indirin ve kurun

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Close To The Sun’ı indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Close.To.The.Sun.zip” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Close To The Sun klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Güneşe yakın ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Close To The Sun Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Core i5 / AMD FX 2,4 GHz
 • Hafıza: 8 GB RAM GB RAM
 • Grafik: 3 GB video RAM ile NVIDIA® GeForce® GTX 760 veya AMD Radeon ™ R7 260x
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 50 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.