City Eye Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş City Eye Free Download PC Oyunu. City Eye 12 Ağustos 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Şehrin koruyucusu ol!

 • Oyundaki her bir ihlalin etkilerini önlemeye çalışan merkezi izleme sisteminin operatörü olun. Tehlikeli bölgeleri izlemek için bir şehir haritası kullanın ve şüphelilerin polisten kaçmasına izin vermeyin.

bilgi toplamak

 • Tehlikeyi bulun, suçluları takip edin, şüphelilerin fotoğraflarını çekin ve onları yakalamak için gereken tüm bilgileri güvenliğe verin. Kendinize odaklanın – aynı anda birden fazla olayla uğraşmak düşündüğünüzden daha zor!

Güzergaha göz kulak olun

 • Tanımlanan kişileri izlemek ve güvenliğin suçluları yakalamasına veya ihlalleri önlemesine yardımcı olmak için kameralar arasında geçiş yapın. Dikkatli gözlem, hızlı karar verme ve tahmin başarının anahtarıdır. Tehlikeyi tanımlayın ve uygun servisleri bilgilendirin.

Dikkatli olun, her yerde olun!

 • Kameraları çalıştırın ve risk altında olduğunu düşündüğünüz her bölgeye yakından bakın. Bunu kendi yararına kullan ve çok geç olmadan tehlikeyi bul!

City Eye nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. City Eye indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “City Eye'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. City Eye klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Şehir Gözü ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile City Eye ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya daha yenisi
 • İşlemci: i5-4460 / Ryzen 3 1300
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GTX 960 veya eşdeğeri
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin