Chicken Invaders 3 Indir

Chicken Invaders 3 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Free Download PC Game. Chicken Invaders 3, 8 Haziran 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

Tavuk. Yüzyıllar boyunca onları bastırdık, ızgara yaptık, kavurduk, kavurduk ve rulo halinde doldurduk. Ödememiz için zamanın geleceğini bilmeliydik. Ve yaptı. Galaksiler arası tavuklar dünyayı istila etti ve dünyevi kardeşlerinin zulmünden intikam almaya çalıştı. Hiçbir yerden ve her yerden geldiler. İstilayı savuşturmayı ve insanlığı sonsuzluk esaretinden kurtarmayı yalnızca siz başardınız. Sonra ciddileşti. Galaksiler arası tavuklar güneş sistemine saldırdı ve her gezegenin yalnızca tavukların yaşadığından emin olmaya çalıştı. Bir kez daha ketçap lekeli ellerinize dünyanın kaderini alıp günü kurtaran sizdiniz. Ama henüz bitmedi. Yapışmaz yumurta geçirmez miğferinizi takmanın ve atalarımızın omlet hakkı için savaşmanın zamanı geldi. Sadece sen fark yaratabilirsin. Başarılı olacak mısın Tavuk burgerinin geleceği güvende olacak mı? Yoksa menünün bir parçası olarak galaktik bir tavuk restoranına mı gireceksiniz?

Chicken Invaders 3’ü İndirin ve Yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Chicken Invaders 3 indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Chicken.Invaders.3.zip” e tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
  4. Chicken Invaders 3 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Chicken Invaders 3 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Chicken Invaders 3 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10
  • Hafıza: 512 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Kamp: 170 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin