Chaos Road Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Chaos Road Ücretsiz İndir PC Oyunu. Kaos Yolu 12 Mart 2021'de vizyona girdi

Oyun hakkında

Süper arabanı asfalta koy! 2D ve 3D grafikleri birleştiren benzeri görülmemiş bir yarış ve atış oyununda, birden fazla suç patronunu ortadan kaldırarak şehri kaostan kurtarmalısınız. Yol boyunca düşmanları yok edin, roketler fırlatın, şeritte bombalardan kaçın ve klasik shoot 'em up stilinin seviyesini yükselten benzersiz özel silahlar kullanın. Chaos Road, farklı arabaları sürebileceğiniz ve bir silah cephaneliğiyle şehri suçtan kurtarabileceğiniz aksiyon dolu bir shmup yarış nişancı oyunudur. Trafikte hızlı şeride girin, şehrin intikamını almak için yolda rakiplerinize saldırın ve ezin!

OYUNDA:
● Zirveye ulaşmak ve şehri huzursuzluktan kurtarmak için patronları ve çeteleri takip edin.
● Zırh ekleyerek, dronları donatarak ve benzersiz özel silahlar alarak arabanızı ve teçhizatınızı yükseltin.
● Sürüşünüzü birçok farklı hızlı şeritli parkurun ufkunda hızlandırın: asfalttan 4×4 offroad arazi rallisine kadar ve bisikletler, kamyonlar, tanklar, uçaklar ve daha fazlasındaki düşmanları öldürün.
● Suç çetelerinin büyük patronlarına meydan okuyun, her patronun zorlu silahlara sahip kendi aracı vardır, her savaş bir rokettir!
● İsyan etmenize yardımcı olacak güdümlü füzeler, füzeler, lazer ışınları, gama ışınları, nükleer silahlar, bombalar ve güçlendirmelerle düşmanlarınızı patlatın.
● Hayatta kalmak için savaşın ve bu inanılmaz yüksek hızlı en iyi yarış ve atış oyununu kazanmak için hızlı, hızlı ve daha hızlı olun.

Chaos Road'u indirme ve yükleme

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Chaos Road indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Chaos Road'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, onu da alabilirsiniz. burada).
  4. Chaos Road klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz indir kaos sokağı.

Doğrudan bağlantı ile Chaos Road'u ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Herhangi bir dört çekirdekli işlemci
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: Yerleşik grafikler “Performans” olarak ayarlandı.
  • Depolamak: 140 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin