Chaos Galaxy 2 Indir (v1.0)


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Chaos Galaxy 2 Ücretsiz İndir PC Oyunu. Chaos Galaxy 2, 5 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

Chaos Galaxy 2, Romance of the Three Kingdoms, Advance War, Super Robot War ve diğer benzer oyunlardan büyük ölçüde etkilenen retro tarzı harika bir strateji oyunudur.
Program, grafikler ve tasarım tek bir geliştirici tarafından oluşturulmuştur. Gezegenlerinizde birçok inşaat alanı inşa edebilirsiniz: çiftlikler, arı kovanları, laboratuvarlar, yörünge tersaneleri, silah fabrikaları, uzay kaleleri… Yüzlerce gemi ve mecha üretebilir, filolarınıza komutanlar atayabilir, düşman filolarını yenebilir ve düşman gezegenlerini fethedebilirsiniz. . Uzaylıları inceleyerek bir Biyomekanik Lejyon bile üretebilirsiniz. Güçlü komutanlar ayrıca savaş alanının ötesinde kazanmak için çeşitli numaralar kullanabilir veya savaş alanında savaşın gidişatını değiştirmek için taktiksel beceriler kullanabilir. Kahramanlar arasında her türlü ilişki vardır. Oyunda yüzlerce olay olacak: iç savaş, yeni silahların keşfi, gezgin gemiden kayıp teknolojinin ticareti, en güçlü paralı askerlerden yardım veya en korkunç kaçış çetesi.

Chaos Galaxy 2 nasıl indirilir ve yüklenir

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Chaos Galaxy 2'nin indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Chaos Galaxy 2'ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Chaos Galaxy 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kaos Galaksisi 2 Ücretsiz indirin

Doğrudan bağlantı ile Chaos Galaxy 2'yi ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: intel i5
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia 450 GTS / Radeon HD 5750
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin