Carx Drift Racing Online Indir (v16.08.2019)


Carx Drift Racing Online Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link'te Önceden Yüklenmiştir Carx Drift Racing Online, 17 Kasım 2017'de yayınlandı

Oyun hakkında

CarX Drift Racing, gerçekçi sürüş fiziği, araç parametrelerinin ayrıntılı özelleştirilmesi ve ayarlanması, bir dizi şehir ve özel yarış pisti konumları, aracınızın görünümünü tasarlamak için bir dizi vinil, açık çevrimiçi alanlar ve yeni grafiklerle yarışmalarla ilgilidir. .

Carx Drift Racing Online'ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Carx Drift Racing Online indirme işlemi tamamlanır tamamlanmaz, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “CarX.Drift.Racing.Online.v16.08.2019.zip'e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip'e ihtiyacınız var alabilirsiniz Buraya).
 4. Carx Drift Racing Online klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Carx Drift Racing Online ücretsiz indirme

Carx Drift Racing Online'ı doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, 8, 10
 • İşlemci: Intel i5 4590 veya AMD Ryzen3 1200
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: 2 GB (GeForce 950GT / AMD R9 270)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX® 9.0с ile uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Uygulamanın kararlılığı, Intel HD Graphics ve AMD HD Radeon'dan entegre grafik kartları ile garanti edilmez.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin