Call Of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered Indir


Call Of Duty: Modern Warfare 2 kampanyası, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu yeniden düzenlendi. Call Of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered 31 Mart 2020'de yayınlandı

Oyun hakkında

2009 gişe rekorları kıran Call of Duty: Modern Warfare 2'nin destansı tek oyunculu senaryosunu deneyimleyin, yüksek çözünürlüklü bir yeniden düzenleme olarak yeniden işlendi. Dünyaya düzeni yeniden sağlamak için verilen küresel mücadelede Soap, Price, Ghost ve Task Force 141'in geri kalanına katılırken Cliffhanger, The Gulag ve Whisky Hotel gibi klasik görevleri deneyimleyin.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered'ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Call Of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered'ın indirilmesi tamamlandığında, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Call.of.Duty.Modern.Warfare.2.CR.zip'e Çıkar” seçeneğini tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7 fermuarınızın olması gerekir Buraya).
 4. Call Of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Call Of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered ücretsiz indirme

Call Of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe'yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® 7 64 bit veya daha yenisi
 • İşlemci: Intel® Core ™ i3-4340 veya AMD FX-6300
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 670 / NVIDIA® GeForce® GTX 1650 veya AMD Radeon ™ HD 7950
 • DirectX®: Microsoft DirectX (R) 9.0c
 • Hard disk: 53 GB boş sabit disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin