Cabin Fever Indir

Cabin Fever Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Cabin Fever 12 Temmuz 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Şebekeden bağımsız bir yaşam ve aşkın buruk tadını deneyimleyin… Dağlarda yaşıyorsunuz, günlerinizi sebze bahçesine, tavuklara ve uzaktan bilgisayar programcısı olarak çalışarak geçiriyorsunuz. Topluma ya da ondan geriye kalanlara katılmazlar. Yalnız kalmakta iyisin. Ama fırtınalı bir gecede tenha mülkünüzde genç bir kadın belirdiğinde, yaralı ve kayıp, anlaşılır bir şekilde parçalanıyorsunuz. Ona yardım etmek gibi bir göreviniz var mı? Ona yardım etmek bile güvenli mi? Ne yapacağın hakkında hiçbir fikrin yok. Beynin lapa lapa. Ve onun bu kadar güzel olması da yardımcı olmuyor… Cabin Fever, size her şeyi hissettireceği kesin, sevimli, komik, romantik bir görsel roman. Açılırken, kararlar alırken ve farklı sonları keşfederken tomurcuklanan bir arkadaşlığı – ve çiçek açan bir romantizmi – deneyimleyin. Dünya acı ve ıssız görünebilir… ama senin hikayen öyle olmak zorunda değil.

Cabin Fever Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Cabin Fever indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Kabin Ateşine Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Cabin Fever klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Kabin Ateşi Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Cabin Fever Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10
 • İşlemci: Modern Intel / AMD CPU 1.6 GHz +
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: DX9 (Shader Model 2.0) özelliklerine sahip grafik kartı. 2004’ten beri yapılan her şey işe yaramalı.
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin