Bright Memory: Infinite Indir

Bright Memory: Infinite Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Bright Memory: Infinite, 11 Kasım 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

2036 yılında, tüm dünyada göklerde bilim adamlarının bir açıklama bulamadığı garip bir fenomen meydana geldi. Doğaüstü Bilim Araştırma Organizasyonu (SRO), bu fenomeni araştırmak için çeşitli bölgelere ajanlar gönderdi. Bu garip olayların arkaik bir gizemle bağlantılı olduğu kısa sürede ortaya çıkıyor – piyasaya sürülmek üzere olan iki dünyanın hala bilinmeyen hikayesi… Bright Memory: Infinite, yüksek oktanlı bir deneyim sunmak için FPS ve aksiyon türlerini birleştiriyor. Düşmanlarınız üzerinde harika kombinasyonlar ortaya çıkarmak için mevcut becerileri ve yetenekleri birleştirin. Tanıdık kılıcınız, düşman sürülerini kesmenize ve hatta atışlarını püskürtmenize olanak tanır. Oyunda karşınıza çıkan silahlar çok çeşitli mühimmat ile özelleştirilebiliyor. Duruma bağlı olarak yangın bombaları, yapışkan el bombaları, güdümlü füzeler ve daha fazlası arasında seçim yapın.

Bright Memory: Infinite Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bright Memory: Infinite indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Parlak Belleğe Çıkar: Sonsuz” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Bright Memory: Infinite klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Parlak Bellek: Sonsuz Ücretsiz İndirme

Bright Memory: Infinite Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64-bit (1903)
 • İşlemci: INTEL E3-1230v2 / AMD FX-8350
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX960 (4G)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 13 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar:

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin