Bounce Your Bullets! Indir


Toplarını zıpla! Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Toplarını zıpla! 24 Ağustos 2022’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

İlerlemeyi durduramazsınız. Sen fareyi takip et. Düşmanların ekranın diğer tarafına ulaşmasını engellemelisiniz. 9 “canınız” var. Sadece yeterince güçlü bir mermi ile yok edilebilecek enkaz halinde patlarlar. vurulursanız, kaybedersiniz (ondan 9 can yok). Her birkaç atlamada toplarınız güçlenecek. Amaç sadece mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak. Daha zor hale gelir.

Bounce Your Bullets Nasıl İndirilir ve Kurulur!

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Mermilerinizi Bir Kez Sıçrayın! İndirme işlemi tamamlandığında, .zip dosyasına sağ tıklayın ve Mermilerinizi Geri Döndürmek için Çıkart’a tıklayın! (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Mermilerini Zıpla’ya çift tıklayın! klasörünü açın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Toplarını zıpla! Ücretsiz indirin

Bounce Your Bullets’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın! Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows10 64bit
 • İşlemci: i7-4720HQ
 • Grafik: GTX 1060, 6GO VRAM
 • DirectX: sürüm 12
 • Depolamak: 600 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin