Boomerang Fu Indir (v1.0.6)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Boomerang Fu Free Download PC oyunu. Boomerang Fu 13 Ağustos 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

6 oyuncuya kadar sevimli fizik dövüşlerinde yıldırım hızındaki arkadaşlarınızı kızartın ve kızartın. Partiler için mükemmel! Patlayıcı bumeranglar, kılık değiştirmeler ve telekinezi gibi saçma bir dizi güçlendirmeyi keşfedin. O zaman güçlendiricilerinizi inanılmaz kombinasyonlarda istifleyin! Arkadaşlarınızı toz haline getirmek için sadece bir çubuk ve üç düğme yeterlidir. Herkes hemen oynayabilir, ancak sıkı oyuncular bu kayıp dövüş sanatının gelişmiş tekniklerinde ustalaşmayı sevecekler. Saldırıları dağıtın, bumerangların düştüğünü hatırlayın ve güçlü bir bumerang suikastçısı olmak için atışlarınızı köşelerden çevirin. Her biri benzersiz aletler ve tuzaklarla dolu 30’dan fazla kung fu arenasında savaşırken yenilebilir bir dünyaya seyahat edin. Hareketli platformların üzerinden atlayın ve yemyeşil bitki örtüsünün arasından gizlice ilerleyin. Düşmanlarınızı ezmek için kayan duvarları tetikleyin. Tost Makinesi Kralı’nda dev oklava ve keyif arasına dalın. Dahi AI rakiplerini alt etmek için tomurcuklarınızla takım olun. Veya telaşlı bir alternatif oyun modunda değerli altın bumerang hakkında tartışabilirsiniz.

Boomerang Fu’yu İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Boomerang Fu indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Boomerang.Fu.v1.0.6.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Boomerang Fu klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Boomerang Fu ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Boomerang Fu Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7+
 • İşlemci: Intel Core i5-5257U, AMD Ryzen 3 1200 veya eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 1050, AMD RX 460 veya eşdeğeri
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 600 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.