Blossom Tales II: The Minotaur Prince Indir (v2022.08.02)


Blossom Tales II: Minotaur Prince Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Blossom Tales II: Minotaur Prensi 16 Ağustos 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Minotor Kralı geri döndü… ve hepsi senin hatan! Lily, Uyuyan Kral'dan yüzlerce yıl sonra geçen yeni bir “klasik” aksiyon-macera için geri döndü! Büyükbabanın son hikayesi sizi devasa bir açık dünyada perili ormanlar, korsan kıyıları ve diğer gizemli topraklarda bir yolculuğa çıkarıyor! Büyüleyici şehirler, korkunç düşmanlar, zorlu bulmacalar ve güçlü silahlar sizi bekliyor. Büyükbaba, Lily'nin inanılmaz macerası boyunca heyecan verici anları paylaşırken “hikaye içinde hikaye”nin keyfini çıkarın. Lily'nin Minotaur Kralı'nı yenmesine ve kardeşini kurtarmasına yardım edecek misin? Özellikler:

 • Zorlayıcı ana hikaye artı zorlayıcı yan görevler
 • Retro bir 2D ortamda klasik yukarıdan aşağıya aksiyon-macera
 • Keşfedilecek düzinelerce mini zindan, mağara ve yer
 • Tarihi ve olayları etkileyen seçimler
 • Çok çeşitli silahlar ve beceriler
 • 15 saatten fazla oyun süresi

Blossom Tales II: The Minotaur Prince nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Blossom Tales II: The Minotaur Prince indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Blossom Tales II: The Minotaur Prince” seçeneğine tıklayın (Bu, elde edebileceğiniz 7-Zip gerektirir. burada).
 4. Blossom Tales II: The Minotaur Prince klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Blossom Tales II: Minotaur Prensi Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Blossom Tales II: The Minotaur Prince Ücretsiz İndir'i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Pentium E2200 (2*2200) / AMD Athlon 64 X2 4200+ (2*2200)
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: GeForce 9600GS / Radeon HD 4670
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin