Bear Adventures Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olarak Bear Adventures Free Download PC oyunu. Bear Adventures 23 Ekim 2021’de çıktı.

Oyun hakkında

Bear Adventures, 20 heyecan verici tropikal seviyeye ve benzersiz grafiklere sahip bir 3D platform oyunudur! Yalnız oynayabilir veya arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz çünkü Bear Adventures’ta oyunun kooperatif modu 4 oyuncuya kadar destekler !! Sen bir ayısın! Garip ayı arıcı! Düşmanlarınız bal imparatorluğunuzu yok etmeye karar verdi! Çalınan balı kurtarmak ve cezalandırmak için bir yolculuğa çıkın! Üretimlerini eski haline getirmek için tüm sınavları geçmeli ve çalınan balı iade etmelidirler. Rahatlamayın, her zaman tehlikedesiniz! Arkadaşlarınızla hareket halindeyken düşmanlara saldırın, bal arayın ve toplayın!

 • Zıplama becerilerinizi kullanın çünkü bu oyunun benzersiz bir zıplama mekaniği var!
 • Tek seferlik saldırı “rüzgar türbini”
 • Ağaçları ve çalıları kesin.
 • Dev örümcekleri ve aç kaplanları öldürün!
 • Seviyeleri zamana karşı izleyin ve rekorlarınızı ayarlayın.

Bear Adventures Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bear Adventures indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ayı Maceralarına Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, indirebileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Bear Adventures klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ayı macera ücretsiz indir.

Bear Adventures Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel çift çekirdekli 2,4 GHz
 • Depolamak: 12 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 1060ti veya benzeri
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 16 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin