Battle Chess Indir (GOG)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Battle Chess Free Download PC Oyunu. Savaş Satrancı 1 Haziran 1988’de piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Savaş Satrancı içerir: İyileştirildi! Dünyanın en zorlu oyunu Battle Chess’te hayat buluyor. Savaştaki bütün bir ortaçağ dünyası damalı alana yansıyor. Bir şövalyenin bir piyonu ele geçirmesine izin vermiş olan herkes, bu ele geçirmeyi tahtadaki bir başka taşın yerini alan bir parçadan daha fazlası olarak görmüştür. Oyuncuların zihninde, gümüş veya abanoz zırhıyla göz kamaştıran cesur şövalye, dışarı fırlar ve faul piyade askerini öldürür. Savaş, ölümcül dövüş, satrancın kalbinde ve ruhundadır, ancak bu yönü yalnızca zihnin gözünde yaşayabilirdi – şimdiye kadar!

 • Bilgisayara veya arkadaşlarınıza karşı oynayın veya bilgisayarın size karşı oynamasına izin verin
 • 10 oyun seviyesi en deneyimli oyunculara bile meydan okuyacak
 • Eğlenceli satranç taşı animasyonları
 • 30.000’den fazla hamle ile zorlu bir yapay zeka

Battle Chess nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Battle Chess indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Battle Chess’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Battle Chess klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Savaş Satrancı Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Battle Chess Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows (XP, Vista, 7, 8, 10)
 • İşlemci: 1 GHz işlemci
 • Hafıza: 512MB RAM
 • Grafik: DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 7.0
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin