Backstage Pass Indir


Backstage Pass Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Backstage Pass 22 Ağustos 2016'da yayınlandı.

Oyun hakkında

Eğlence endüstrisindeki yaşam, aşk ve iş hakkında görsel bir roman / sim oyunu. Sian Goodin şov dünyasında gezinirken bir makyaj sanatçısı olarak oynayın. Genç yeteneklerle mi yoksa yerleşik profesyonellerle mi çalışıyorsunuz? Okul çalışmalarınıza mı odaklanıyorsunuz yoksa merdiveni tırmanmak ve kıdemli bir yapımcı olarak iş bulmak için sektör bağlantılarınızı mı kullanıyorsunuz? Ünlü bir aktörle mi çıkıyorsunuz, taze yüzlü bir pop yıldızıyla romantizm mi yaşıyorsunuz yoksa kendi işinizi mi kuruyorsunuz? Seçim sizin (ve sadece siz)! Şov dünyasının cazibesi ve çekiciliği Sian'a hitap etmiyor. Profesyonel bir makyaj sanatçısının kızı olarak, çalışmanın ne kadar stresli ve güvensiz olabileceğini biliyor ve daha istikrarlı bir şey için çabalıyor. Ani bir kaza, sorunsuz bir üniversite hayatı için planlarını alt üst ettiğinde, yıl boyunca başarılı olmak için kendi makyaj becerilerini kullanması gerekeceğini fark eder. Eğlence dünyası vahşi ve tahmin edilemez olabilir, ancak Sian sevilecek çok şey olduğunu öğreniyor.

Backstage Pass nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Backstage Pass indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Backstage Pass'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip'i gerektirir). Buraya).
  4. Backstage Pass klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sahne Arkası Geçişi Ücretsiz İndirme Geçişi

Doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz Backstage Pass indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: manzara
  • İşlemci: 1 GHz
  • Hafıza: 512 MB RAM
  • Grafik: DirectX veya OpenGL uyumlu kart
  • DirectX: Sürüm 9.0c

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin