Backbone Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Backbone Free Download PC oyunu. Omurga 8 Haziran 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Dünyadaki en büyük kötülüklerle yüzleşmek için belirli bir tür insan gerekir. Keskin bir zeka. Yorulmak bilmeyen cesaret. Durdurulamaz bir adalet ihtiyacı. Ama sen? Sadece kira almaya çalışıyorlar. özel değilsin Sen bir kahraman değilsin. Kendinizi talihsiz bir durumda bulduğunuzda, belki de en büyük durumunuzu ortaya çıkarmaktan başka seçeneğiniz yoktur. İşe başlayın dedektif. Omurga, rakun özel dedektifi Howard Lotor’un rolünü üstlendiğiniz ve yüksek çözünürlüklü piksel sanatında güzel bir şekilde işlenmiş distopik Vancouver, BC’yi keşfettiğiniz bir kara film sonrası rol yapma dedektif macerasıdır. Yıllarca süren küçük vakalar, yalnız akşamlar ve yakın bir sıyrıktan sonra Howard Lotor, eşi benzeri olmayan bir işe çekilir. Basit bir vaka olarak başlayan şey, yavaş yavaş çok daha karanlık bir şeye dönüşür ve Howard’ı şehrin baskıcı, sistemik güç hiyerarşileriyle karşı karşıya getirir.Omurganın oynanışı, gizli, keşif ve sofistike ile klasik tıkla ve tıkla macerasına modern bir bakış. eski okul CRPG’lerinden ilham alan diyalog.

Backbone nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Backbone’un indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Omurgaya Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. Omurga klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Omurga Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Backbone Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Çok çekirdekli 1.8 GHz veya daha hızlı
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 760 veya eşdeğeri
 • Depo: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin