Azure Striker Gunvolt 2 Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Azure Striker Gunvolt 2 Ücretsiz İndirilen PC oyunu. Azure Striker Gunvolt 2, 21 Haziran 2020’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Azure Striker Gunvolt’tan hatırlayacağınız ultra şık 2D yandan kaydırma hareketi süper güçlü ve her zamankinden daha iyi! Oyuncular Gunvolt’un komutasını alır ve yüksek hızlı tekniklerini ve elektrik ustalığını tıpkı eskisi gibi düşmanların işini kısa sürede yapmak için kullanırlar, ancak Gunvolt 2’de savaşa yeni bir karakter katılıyor! Kopenhag olarak, onları yakalamak için düşmanları biçin, ardından düşmanları yok etmek için bir dizi yıkıcı hedef güdümlü atış yapın. Copen ayrıca ekstra hareket kabiliyeti için “Bullit Dash” ile göklere çıkabilir ve cephaneliğini genişletmek için mağlup olmuş patronların becerilerini kopyalayabilir. Aksiyon sırasında karakterler arasındaki etkileşimleri gösteren “Hikaye Modu +” sistemi, sanal pop yıldızı “The Muse” tarafından söylenen 20’den fazla şarkıyla birlikte geri dönüyor! Üstüne üstlük, oyunun tüm DLC’leri dahildir!

Azure Striker Gunvolt 2’yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Azure Striker Gunvolt 2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Azure Striker Gunvolt 2’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, Burada).
 4. Azure Striker Gunvolt 2 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Azure Striker Gunvolt 2 Ücretsiz İndir

Azure Striker Gunvolt 2’yi doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows7, 8.1, 10
 • İşlemci: 2 GHz veya daha hızlı işlemci
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: 1 GB VRAM (NVIDIA GeForce)
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin