Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists And The Mysterious Paintings Dx Indir (v1.0)

Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists and the Mysterious Paintings Dx Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists and the Mysterious Paintings Dx, 21 Nisan 2021’de yayınlandı

Oyun hakkında

Mysterious serisi, harikalarla dolu bir dünyada iç açıcı gündelik unsurları olağanüstü deneyimlerle birleştiriyor. Üçüncü bölüm, “Atelier Lydie & Suelle”, DX formunda geri döndü!

< Hikaye >
İkiz kardeşler Lydie ve Suelle, deneyimsiz iki simyacıdır. Gizemli bir tabloyu keşfettikten bir gün sonra, krallıktaki en iyi stüdyoyu çalıştırma hayallerinin gerçekleşmesine yaklaşırlar.

Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists and the Mysterious Paintings Dx’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists and the Mysterious Paintings Dx’in indirilmesi tamamlandığında, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Excerpt from Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists and the Mysterious Paintings Dx” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için ihtiyacınız olan alabileceğiniz 7 zip’e sahip olmak Buraya).
 4. Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists and the Mysterious Paintings Dx klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists and the Mysterious Paintings Dx Free Download

Doğrudan bağlantı ile Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists and the Mysterious Paintings Dx Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows® 8.1, Windows® 10, 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i5 750 veya üzeri
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660 veya üstü, AMD Radeon RX 560 veya üstü, 1280 × 720
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depo: 26 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: 16 bit stereo WAVE dosyası 48 kHz’de oynatılabilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin