Assassin’s Creed Odyssey Indir (Incl. ALL DLC’s)

Assassin’s Creed Odyssey Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Assassin’s Creed Odyssey 5 Ekim 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Assassin’s Creed Odyssey’de kaderinizi seçin. Dışlanmışlardan yaşayan efsanelere, geçmişinizin sırlarını ortaya çıkarmak ve antik Yunanistan’ın kaderini değiştirmek için bir yolculuğa çıkın. Yemyeşil, canlı ormanlardan volkanik adalara ve hareketli şehirlere kadar tanrılar ve insanlar tarafından şekillendirilen bir dünyada keşif ve karşılaşma yolculuğuna başlayın. Seçimleriniz Odyssey’in gelişimini etkileyecektir. Yeni diyalog sistemi ve yaptığınız seçimler sayesinde birkaç sonda oynayın. Bir efsane olmak için ekipmanınızı, geminizi ve özel becerilerinizi özelleştirin. Yüzlerce askerle Atina ve Sparta arasındaki büyük destansı savaşlarda savaşçınızın becerilerini gösterin veya Ege Denizi’ndeki deniz savaşlarında tüm filolarda yolunuza devam edin.

Manuel

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Assassin’s Creed Odyssey indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Assassin’s Creed Odyssey.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Assassins Creed Odyssey klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Assassin’s Creed Odyssey ücretsiz indirme

Assassin’s Creed Odyssey Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
 • İşlemci: 3,8 GHz’de AMD FX 6300, Ryzen 3-1200, 3,1 GHz’de Intel Core i5 2400 (DAHA FAZLA BİLGİ BURAYA)
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: AMD Radeon R9 285, NVIDIA GeForce GTX 660 (Shader Model 5.0 ile 2 GB VRAM) (DETAYLAR BURAYA)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 46+ GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Video ön ayarı: En düşük (720p)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.