Assassin’s Creed III Remastered Indir


Assassin's Creed III Remastered Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link'te Önceden Yüklenmiştir. Assassin's Creed III Remastered, 29 Mart 2019'da yayınlandı

Oyun hakkında

Amerikan Devrimi'ni yeniden yaşayın veya Assassin's Creed 3 Remastered'da geliştirilmiş grafikler ve geliştirilmiş oyun mekaniği ile ilk kez deneyimleyin. Ayrıca Assassin's Creed Liberation'dan Remassed ve tüm solo DLC içeriğini içerir. 1775. Amerikan kolonileri isyanın eşiğindedir. Bir Kızılderili suikastçısı olan Connor olarak, halkınız ve ulusunuz için özgürlüğü güvence altına alın. Kalabalık şehir sokaklarından kaotik savaş alanlarına kadar, çeşitli silahlar kullanarak düşmanlarınızı öldürmenin birçok yolu vardır. Efsanevi Assassin's Creed III'ü artık 4K çözünürlük, yeni karakter modelleri, parlak ortam işleme ve daha fazlasını içeren gelişmiş grafiklerle oynayın. Oyun mekaniği de deneyiminizi ve daldırma deneyiminizi geliştirmek için yeniden tasarlandı.

Assassin's Creed III Remastered'ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Assassin's Creed III Remastered indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Assassin's Creed III Remastered.zip'e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Assassin's Creed III Remastered klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Assassin's Creed III Remastered ücretsiz indirme

Assassin's Creed 3 Remastered Free Download'u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: W7 SP1, W8.1, W10 (yalnızca 64 bit sürümler)
 • İşlemci: 3,1 GHz'de Intel Core i5 2400, 3,9 GHz'de AMD FX 6350
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 660, AMD Radeon R9 270X (Shader model 5.0 ile 2 GB VRAM)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 45 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: En son sürücülere sahip DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin