Aquatico Indir (v1.0 & ALL DLC)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Aquatico Free Download PC Game. Aquatico, 12 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

Aquatico, deniz dibinde geçen bir sualtı hayatta kalma şehir kurma oyunudur. Dünyanın yüzeyi çorak bir çorak arazi haline geldi ve insanlığı yeni bir başlangıç ​​için kalan tüm umutları denizin derinliklerine dökmeye zorladı. Gelgitlerin altındaki bir dünyayı keşfettiğinizde, yeni bir başlangıç ​​fırsatı elinizin altında. Yeni başlangıca rağmen, önünüzdeki tehlikeler ve zorluklar su altında hayatta kalmayı kolay bir iş haline getirmeyecek… Ölmek üzere olan bir dünyadan kaçmak için benzersiz bir su altı şehri inşa edin. Denizin zorluklarından kurtulun ve üssünüzü birden fazla seviyede inşa edin. Çekirdek altyapı ve üretim tesisleri inşa etmek için deniz dibini kullanın, yukarıdaki tonozlu katmanlar ise insanlarınızı derinin tehlikelerinden korur. Farklı biyomları keşfedin, kaynakları toplayın, sıcaklık okumalarını güvenli hale getirin ve su altı üssünüzün farklı seviyelerini yönetin. Kışkırtıcı yaratıklar inşa ederken ve hasat ederken tehlikeli olayları tetikleyebileceğinden, doğal deniz yaşamına dikkat edin. Şehrinizde dolaşan köpekbalıkları ve balinalar ideal olmayabilir… Su altı şehrinizi nasıl inşa edeceğinizi belirlemek için devasa bir araştırma ağacı aracılığıyla yeni teknolojilerin ve binaların kilidini açın. Savunma ızgaralarından suşi evlerine ve oksijen çıkarıcılara. İzlediğiniz rota, oluşturduğunuz şehri belirler. Denizin karanlık derinliklerini keşfetmek için dronları ve denizaltıları konuşlandırın, üretim hatları inşa edin ve keşif seferlerini denetleyin. Keşif gezileri, yaşam için gerekli olan ödülleri ve nadir kaynakları getirir. Başarı, bilinmeyenin derinliklerine inme fırsatını getirir. Denizin dibinde kim bilir hangi sırlar saklıdır?

Aquatico nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Aquatico'nun indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Aquatico'ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Aquatico klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz Aquatico İndir

Aquatico Free Download'ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows® 10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel® Core™ i5-3470 veya AMD Ryzen™ 3 1200
 • Hafıza: 10 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 1050 3 GB veya AMD Radeon™ RX 560 4 GB
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Kaydırma tekerleği olan fare

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin