Another Farm Roguelike Indir


Doğrudan bağlantı yoluyla önceden yüklenmiş olarak gelen bir başka ücretsiz indirilebilir Farm Roguelike PC oyunu. Başka bir çiftlik roguelike 1 Eylül 2022’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Başka bir Çiftlik Roguelike, görevinizin kirayı ödemek için mümkün olduğunca çok para kazanmak olduğu, allık benzeri unsurlara sahip bir 2D çiftçilik ve işçiliği oyunudur. Sıfırdan başlayın ve mümkün olduğunca hızlı bir şekilde inşa edebileceğiniz en karlı çiftliği inşa edin. Kirayı ödemek için çok çalışın.

 • bitki bitkileri
 • Maksimum faydayı elde etmek için farklı binalar inşa edin
 • İşinizi kolaylaştırmak için araçlar oluşturun
 • Kaynaklarınızı daha değerli hale getirmek için geri dönüştürün
 • Çeşitli kaynaklar toplayın
 • Yükseltmeleri akıllıca seçin

Roguelike başka bir çiftlik nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Another Farm Roguelike indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Another Farm Roguelike” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Another Farm Roguelike klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Başka bir çiftlik roguelike ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Another Farm Roguelike ücretsiz indirme işlemini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2.1 GHz
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin