Alekhine’s Gun Indir (v1.0a)

Alekhine’s Gun Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Alekhine’s Gun 11 Mart 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Küresel belirsizlik ve iç huzursuzluk dönemi olan Soğuk Savaş’ın doruk noktasıdır. Daha önce hizmet verdiğiniz ülke tarafından onaylanmayan gizli bir operasyonda sizi baş aşağı götürecek, ahlaki bir pusulayla güçlendirilmiş çok yetenekli bir Rus suikastçısı olan Ajan Alekhine’siniz. Amerikan CIA ajanları ile çalışırken, nükleer bir çatışmanın gerginliği her dakika arttıkça, göreviniz nettir – bunu nasıl başardığınız çok uzaktır. Düşmanlar ve müttefikler bulanıklaşır; Gerçek, kimliğiniz kadar belirsiz. Tek bir yanlış hareketin sizin sonunuz olabileceği bir dünyada, yeni bir yönde ilerlemenin bir bedeli vardır.

Özellikler:

 • TRAVERSE 11 AÇIK OYUN SEVİYELERİ – ABD, Avrupa ve Küba’da büyüleyici yerlerde doğrusal olmayan görevlerle açık ortamlarda oynayın. Birden çok rotayı, gizli odaları ve çeşitli görevleri gerçekleştirme yöntemlerini keşfedin. Çevrenizde özgürce hareket edin. Hedefleri herhangi bir sırayla tamamlayın.
 • MİSYONLARINIZI KONTROL EDİN – Kişisel stratejinize ve oyun tarzınıza göre görevlerdeki her aşamayı tamamlayın. Zehir kullanmak, kazaları sahnelemek veya korumaları kasıtlı olarak uyarmak gibi taktiklerle denemeler yapın.
 • GİZLİ SIRALAMANIZI EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN – Dikkat dağıtıcı şeyler yaratın, kilitler açın, düşman kılıklarını giyin, yeni bilgiler keşfetmek için kritik belgeleri alın ve düşmanları özel silahlarla imha edin. Görevleri dikkat çekmeden tamamlama yeteneğinize göre her seviyeden sonra ekstra silahlar alın.
 • SOĞUK SAVAŞ ESPIONAGE’INI DENEYİMLEYİN – Alekhine’s Gun, İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra Soğuk Savaş’ın başlarında başlayan ve 1960’ların başlarındaki Küba Füze Krizine kadar uzanan aşırı bir düşmanlık ve gerilim zamanında geçiyor. Olay örgüsünü çözmek için entrika ve bilgi katmanları ekleyen sinematik kesilmiş sahneleri deneyimleyin ve aynı zamanda bu dönemin tarihsel bir perspektifini sağlayın.

Alekhin’in silahını indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Alekhine’s Gun indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Alekhines.Gun.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Alekhine’s Gun klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Alekhine’s Gun ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Alekhines Gun Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft Windows Vista, Windows 7 veya Windows 8
 • İşlemci: 2.0 GHz Intel veya eşdeğeri AMD işlemci
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: 512 MB VİDEO BELLEĞİ ATI RADEON HD 2600 / NVIDIA GEFORCE 8600 VEYA DAHA YÜKSEK
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Kamp: 6 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.