A Tale for Anna Indir

A Tale for Anna Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. A Tale for Anna 28 Eylül 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Bu renkli peri masalı Anna için Bir Masal sizi bulmacalar, büyülü yaratıklar ve gizemlerle dolu büyüleyici, gizemli bir dünyaya götürüyor. Bir büyü krallığına girin ve krallıkta kalan son büyücü olan genç Anna’nın hikayesini öğrenirken merak edin. Bir gün, Anna (Tail adlı konuşan bir kedi tarafından büyütüldü) sihirli yetenekleri olduğunu keşfeder. Ancak bu yetenekler, Anna’yı sihirli bir ayna aracılığıyla gözetleyen Kötü Kraliçe’nin de dikkatini çeker. Kraliçenin, Anna’nın büyüsünü çalmak ve bir karanlık çağı getirmek için şeytani bir planı vardır. Kölelerini Kuyruk’u kaçırmaya göndererek zaten ilk adımı attı! Anna ile büyüleyici dünyaları keşfedin, zorlu mini oyunlar oynayın ve seyahatlerinizde size yardımcı olacak eşyaları toplayın. Yol boyunca Anna’nın en büyük sırrı hakkında daha fazlasını öğreneceksiniz: nereden geldiği. Anna’nın kaderini gerçekleştirmesine ve kraliçeyi durdurmasına yardım edin!

A Tale for Anna nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. A Tale for Anna indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to A Tale for Anna” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. A Tale for Anna klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Anna için bir hikaye ücretsiz indir.

A Tale for Anna’yı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: 2 GHz işlemci
 • Hatırlatma: 2 GB bellek
 • Grafik: En az 512 MB VRAM’li GPU
 • DirectX: sürüm 11
 • Depo: 3 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin