A Pact With Me – Bl Yaoi Visual Novel Indir


A Pact With Me – Bl Yaoi Görsel Roman Ücretsiz İndirme PC Oyunu Doğrudan Bağlantı Önceden Yüklenmiş. A Pact With Me – Bl Yaoi Visual Novel 16 Temmuz 2022'de yayınlandı.

Oyun hakkında

Belial, insanlarla anlaşma yapmak için arayan yaramaz bir iblis. Dileklerini yerine getirmenin karşılığında 20 yıl sonra ruhlarını alacaktır. Bir gün, kendi sebepleri için yardım arayan farklı geçmişlere sahip üç ölümlüyle tanışır. Onlara yardım ederken, Belial bu insanları sevecek mi yoksa onların yerine onları yozlaştıracak mı? Belial oyuncu ve kaygısızdır, ancak diğer iblisler kadar acımasız değildir. Etkilerinin farkında olsa bile, istediğini yapmaya meyillidir. Shilo, eğitimli ve çekici bir adamdır. Disipline çok odaklanmış, öyle ki biri gevşeyip rutinini bozduğunda üzülüyor. Renan, sahnede olmayı hayal eden çalışkan bir müzisyendir. Ancak ne kadar emek verirse versin, kariyerinde başarılı olması neredeyse imkansız görünüyor. Lior doğduğundan beri mutsuz. Hayat ona çok kötü davransa da o her zaman iyimser olmak ve gülümsemek için elinden geleni yapıyor. Lucifer, Cehennemde her şeyin yolunda olduğundan emin olur. Soğuk görünür ve başkalarını cezalandırma eğilimindedir. Ancak, Belial onu nadiren dinler.

– Cinsel sahne yok
– 45.000 kelime
– 14 biter
– 40+ CG

Benimle Bir Pakt Nasıl İndirilir ve Kurulur – Bl Yaoi Görsel Roman

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. A Pact With Me – Bl Yaoi Visual Novel indirildikten sonra, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to A Pact With Me – Bl Yaoi Visual Novel” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. A Pact With Me – Bl Yaoi Visual Novel klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Benimle Bir Anlaşma – Bl Yaoi Görsel Roman Ücretsiz İndir

A Pact With Me'yi başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın – Bl Yaoi Görsel Roman Ücretsiz İndirme ile doğrudan bağlantı. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP, 7 ve YUKARI
  • İşlemci: IntelInside
  • Hafıza: 200MB RAM
  • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 760, AMD Radeon R9 270X veya daha iyisi
  • Depolamak: 200 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin