A Lonely Cabin Trip Indir


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş A Lonely Cabin Trip Ücretsiz İndir PC Oyunu. A Lonely Cabin Trip, 16 Aralık 2022’de yayınlandı

Oyun hakkında

Sonunda tek başına bir adaya kabin gezisine çıkmak için işe ve sosyal medyaya biraz zaman ayırması gereken çalışkan bir birey olarak oynuyorsunuz. Bu adayla ilgili bir şeyler size tanıdık geliyor… ama mantıklı değil çünkü buraya hiç gelmediğinizden eminsiniz. Birkaç garip karşılaşma başladı ve çözmeniz gereken bir bilmeceniz vardı, çözecek misiniz yoksa kaçacak mısınız? Özellikleri:

 • Sürükleyici Grafikler: Yüksek kaliteli grafikler, oyunu keşfedilmesi daha korkunç ve atmosferik hale getirir.
 • Psişik Olaylar: Bazılarından kaçınılabilir, bazılarından kaçınılamaz, ancak tüm bunların neden başınıza geldiğini anlayabiliyor musunuz?
 • Envanter sistemi: Öğeleri toplayarak oyunda ilerleyecek ve potansiyel olarak farklı bir sonun kilidini açacaksınız.
 • Çoklu Sonlar: Seçimleriniz önemlidir, oyunu nasıl oynadığınıza bağlı olarak 3 olası sondan birini alacaksınız.
 • Diyalog sistemi: Tüm diyaloglarda izleyebileceğiniz 2 farklı yol vardır.
 • Dikkat: Oyun Jumpscare içerir.

A Lonely Cabin Trip nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. A Lonely Cabin Trip indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Lonely Cabin Trip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, buradan Burada).
 4. A Lonely Cabin Trip klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Yalnız Kabin Gezisi ücretsiz indir

A Lonely Cabin Trip’i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın Burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel Core i5-6500
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1650
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin