198X Indir


Direct Link’te Önceden Yüklenmiş 198X Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. 198X, 20 Haziran 2019’da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

198X yılında, şehrin hemen dışındaki banliyöye hoş geldiniz. Bu, masum bir gençliğin sınırları ile kaçınılmaz yetişkinliğin yükümlülükleri arasında kalan bir genç olan Kid’in yolculuğudur. Hikaye, Kid yerel arcade’yi keşfettikçe ortaya çıkıyor – video oyunlarında yeni dünyalar ve yeni anlamlar buluyor. Atari salonuna yapılan her ziyarette—her oyun ortaya çıktı, her hamlede ustalaştı, her iblis yenildi—Kid daha da güçleniyor. Ve oyun ile gerçeklik arasındaki çizgiler bulanıklaşmaya başlar… Bu 198X – yeni bir hayatın sadece 1 kredi ötede olduğu yer. Tahmini çalma süresi: 2 saat

198X nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. 198X indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “198X’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. 198X klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

198X Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile 198X ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 8
  • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin