171 Indir


Önceden yüklenmiş doğrudan bağlantıda 171 ücretsiz indir bilgisayar oyunu. 171, 17 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

171, esas olarak Brezilya senaryolarından ilham alan büyük bir şehre sahiptir. Oyun ortamındaki her detay ve unsur, oyuncuya bir aşinalık hissi verecek şekilde tasarlanmıştır. Şehir, etrafta dolaşan ve birbirleriyle etkileşime giren yayalar ve arabalar ile harita ile canlanıyor. , oyuncunun silahları vardır ve şehirdeki unsurlarla etkileşime girebilir, ancak dikkatli olun çünkü her hareket aynı yoğunlukta bir tepkiye neden olabilir, agresif davranmak dikkat çekebilir, masum insanların mesafelerini korumasına neden olabilir ve sadece şehirle değil, sorunlar da getirebilir. polis, ama aynı zamanda yerel haydutlarla. Bu bir Erken Erişim Alfa sürümüdür, mevcut içerik hatalar içerebilir, oyunda bulunan mekanikler gerekli cilayı almak için istikrarsızlıklara maruz kalabilir veya geçici olarak devre dışı bırakılabilir, mevcut içerik oyunun nihai kalitesini temsil etmemektedir ve aynısı daha sonraki sürümlerde değiştirilmeli ve/veya etkinleştirilmelidir.

Nasıl indirilir ve kurulur 171

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. 171'in indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “171'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. 171 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

171 Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile 171 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 64-bit Hizmet Paketi 1
 • İşlemci: Intel Core i5 7400 / AMD Ryzen 5 1400
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 1050 2GB / AMD RX 560 2GB
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 17 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX ile uyumluluk
 • Ek Yorumlar: SSD önerilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin