GraGrand Theft Auto Vice City
GatunkiAkcja, Pierwszoosobowa strzelanka
DeweloperRockStar North
WydawcaRockStar Games
Data wydania27 października 2002 r

Kliknij przycisk pobierania, aby przejść do strony pobierania GTA Vice City. To pozwoli ci pobrać grę z najszybszego dostępnego serwera.

Pobierz grę Grand Theft Auto Vice City (GTA Vice City) z tylko skompresowanym plikiem 240 Mb. Pobierz grę z najszybszym możliwym sposobem, gdziekolwiek mieszkasz i pobierz ją bezpośrednio za pośrednictwem serwerów w chmurze Dysku Google na całym świecie! Pobierz oryginalną, czystą wersję gry bez żadnych kosztów!

Wymagania gry

Minimum

 • System operacyjny: Windows XP (SP2).
 • Procesor: Intel Pentium 3 / AMD Athlon (800 MHz).
 • RAM: 256 MB.
 • Karta graficzna: GeForce 6600 GT / Radeon X1300XT.
 • Karta dźwiękowa: Urządzenie dźwiękowe kompatybilne z DirectX 9.
 • Wolne miejsce na dysku twardym: 5 GB.

Zalecana

 • System operacyjny: Windows 7 lub powyżej.
 • Procesor: Intel Pentium 3 / AMD Athlon (800 MHz).
 • RAM: 2 GB.
 • Karta graficzna wideo: GeForce 6900 GT / Radeon HD 6950.
 • Karta dźwiękowa: Urządzenie dźwiękowe kompatybilne z DirectX 9.
 • Wolne miejsce na dysku twardym: 10 GB.

O grze

GTA Vice City pochłonęło wszystkie najlepsze ze świata gier wideo: tutaj znajdziesz otwarty świat w obliczu Vice city, którego prototypem był Sunny Miami, tutaj znajdziesz walki gangów w duchu filmu “Scarface”, tutaj znajdziesz policyjne pościgi, strzelaniny i inne zbrodnie. Grand Theft Auto: Vice City to mały świat, który próbuje podbić Tommy’ego Vercettiego, wspinając się po mafijnej drabinie kariery od dołu.

Deweloperzy z Rockstar North umiejętnie skorzystali z dotychczasowego doświadczenia po GTA 3, dodając GTA Vice city z wieloma nowymi i ciekawymi pomysłami. Przede wszystkim zmiany dotknęły miasto i są one wyrażone w skali.

Nowe Vice City jest prawie dwa razy większe niż Liberty City. Ponadto, gra ma ogromną liczbę pojazdów, których liczba przekracza 100. Motocykle, samoloty, helikoptery, czołgi, samochody, łodzie, wszystko to można łatwo kontrolować.

W poprzednich grach chodzi o legendarnego złodzieja samochodów, który bezmyślnie zarabiał pieniądze zgromadzone w ekwipunku. W Vice City, można teraz wykorzystać pieniądze, wydając je na nieruchomości, które przyniosą dochód, gdzie można zaoszczędzić postęp i zmienić ubrania. Nawiasem mówiąc, gra ma butiki z ubraniami, dzięki czemu można zmienić wygląd bohatera.

Kody do GTA Vice city to osobna historia. Hack gry przy użyciu zakazanych symboli została wzięta za pewnik. Możesz napisać kod PANZER, naciskając ECS i dostać czołg, którego możesz użyć, aby osiągnąć wszystkie gwiazdy zagrożenia i zrobić prawdziwy bałagan na ulicach. Możliwe jest również wstępne napisanie kodu do sześcioma działami z nieskończoną amunicją i daje dużą przewagę podczas gry.

GTA Vice City Gameplay

Patrząc wstecz na lata 80-te ubiegłego wieku, przede wszystkim zapamiętacie muzykę tamtych lat. Jednak okres ten znajduje również odzwierciedlenie w grze komputerowej GTA Vice City, która należy do popularnej serii GTA. Przygotuj się więc na desperackie przygody swojego bohatera Tommy’ego Vercettiego po niebezpiecznych ulicach południowoamerykańskich ziem Vice city.

Dokładniej rzecz ujmujemy, nie mówimy o chłopaku, ale o 35-letnim Włochie Tommym Vercettim. Nie trzeba dodawać, że jest ściśle związany ze światem przestępczym? Za swoje zbrodnie spędził 15 lat za kratkami, ale więzienie tego nie naprawiło, a pierwszy przypadek, który Tommy wziął na zewnątrz, był transakcją narkotykową w Vice City.

W grze GTA Vice City, twój bohater będzie starał się wykonać zadanie własnego szefa Sonny Forelli. Ale po porażce idzie własną drogą do chwały. Eliminując niektórych przywódców lokalnej mafii w Vice city, Tommy stopniowo wznosi się na szczyt hierarchii świata przestępczego. W tym pomaga mu lance Vance, który później okazuje się zdrajcą.

Walka o strefy wpływów zostanie rozcieńczona dodatkowymi misjami i podróżami samochodem. Wraz z kanałami radiowymi, wszystko to pozwoli Ci dobrze się bawić rozgrywką i cieszyć się procesem mijania. Jednak ostateczna walka z Sonnym po raz kolejny podkreśli wyższość twojego okręgu, pozostawiając go jedynym przywódcą przestępczego świata Vice City. Tak, radzimy, aby pamiętać legendarnej gry i trochę czasu, aby zakończyć!

Grand Theft Auto Vice City: Funkcje gry

Jeśli grałeś co najmniej jedną część serii, formuła rozgrywki będzie znana. Wciąż wznosimy się od samego dołu, wykonując zadania różnych osobowości przestępczych, czy to szefa klanu mafijnego, czy prawnika, który nie stroni od brudnych czynów.

Gra jest dostępna do zwiedzania bardzo dużego miasta, którego rozwój jest imponujący. Są różne obszary, szczegółowe atrakcje i duża flota pojazdów, które wykorzystamy do wykonania zadań.

 • Doskonale uchwycił ducha lat 80. Wszystko, od bawełnianych garniturów po ścieżkę dźwiękową, jest zgodne z duchem czasów. Twórcy inspirowali się takimi filmami i serialami jak Scarface, Carlito’s Way i Miami Police. Gracz znajdzie wiele odniesień do różnych znanych dzieł.
 • Mnóstwo możliwości. Gracze chcą pobrać GTA Vice City za pośrednictwem torrent nie tylko doświadczyć różnych wirtualnych pojazdów, w tym motocykli i czołgów, ale także iść na zakupy i ogólnie różnych instytucji. Świat jest otwarty, Tommy może nawet kupić nieruchomości!
 • Wiele ulepszeń graficznych. Silnik używany był taki sam jak w GTA 3 RenderWare. Jednak ta część stała się znacznie piękniejsza. Tak więc odbicia na wodzie są teraz jaśniejsze, a rozdzielczość tekstur wzrosła.
 • I znowu silna historia kryminalna. Tym razem opowiada o Włoskim Tommym Vercettim, który stał się celem dla własnego szefa. Kiedy Tommy przybył do Vice City, w ogóle nie znał miasta, ale z czasem był w stanie stać się jednym z najbardziej wpływowych ludzi.
 • Jest tu wiele. Mianowicie: wiele misji, w tym te niezwiązane z historią. Dużo broni różnych odmian. Dużo transportu: ponad 100 jednostek, w tym motocykle, łodzie, samoloty, helikoptery, a nawet czołg!

Wniosek

Grand Theft Auto Vice City było i zawsze będzie jedną z najlepszych i najzabawniejszych gier akcji na świecie. Ma swoją unikalną rozgrywkę, którą można cieszyć się w każdym wieku lub w dowolnym momencie. W czasie, był to jeden z najlepszych i najczęściej granych gier na świecie, który zachował swoją władzę do dziś, będąc jednym z najbardziej godnych do pobrania i gry.

Najlepsza część, że można go pobrać całkowicie za darmo! Wystarczy kliknąć przycisk na początku tej strony, a zostaniesz przekierowany do linku do pobrania gry, co pozwala uzyskać czystą, oryginalną i bezpieczną wersję tak szybko, jak to możliwe!