Bioshock 2 Remastered Indir

Bioshock 2 Remastered Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Bioshock 2 Remastered, 15 Eylül 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

BioShock 2, oyunculara patlayıcı birinci şahıs nişancı savaşı ile ilgi çekici, ödüllü hikaye anlatımının mükemmel bir karışımını sunuyor. Coşkunun salonları geçmişin günahlarını anımsatıyor. Bir canavar, Atlantik kıyısındaki küçük kızları yakaladı ve onları su altı şehri Rapture’a geri getirdi. Oyuncular, cevaplar ve kendi hayatta kalma arayışında görünmez bir düşmanın peşinde koşan, keyifsiz ve güzel düşmüş şehirde seyahat ederken Rapture’ın en ünlü sakini Big Daddy’nin botlarına adım atıyor.

Manuel

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Bioshock 2 Remastered indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Bioshock 2 Remastered.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Bioshock 2 Remastered klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Bioshock 2 Remastered ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Bioshock 2 Remastered Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 Hizmet Paketi 1 64 bit. Windows 7 SP1 ve Windows Server 2008 R2 SP1 için platform güncellemesi
 • İşlemci: Intel E6750 Core 2 Duo 2,66 GHz / AMD Athlon X2 2,7 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 2 GB AMD Radeon HD 7770/2 GB NVIDIA GeForce GTX 670
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 25 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu ses cihazı
 • Ek Yorumlar: DirectX ve Microsoft Visual C ++ 2010 ve 2012 Yeniden Dağıtılabilir Paketi dahil olmak üzere gerekli yazılım kurulumları. Mobil yonga setleri, entegre ve AGP grafik kartları gibi bazı sistem bileşenleri uyumlu olmayabilir. Listelenmeyen özellikler yayıncı tarafından desteklenmeyebilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.