Tinder MOD APK Indir (Gold Plus Premium)

Soyadı Tinder
paket com.tinder
editör Tinder
kategori
boyut 110 milyon
gereklidir Android 7.0
MOD işlevleri Altın Artı Premium

Tinder MOD APK (Gold Plus Premium), sosyal ağlar için dünyanın önde gelen sosyal flört uygulamasıdır. Aşkınızı bugün bulmak için dünya çapında yüz milyonlarca kullanıcıyla bu uygulamayı indirin.

Tinder’a Giriş

Bu uygulama bugün hala çok popüler. Geliştiricinin istatistiklerine göre, kullanıcı tarafından her gün oynanan 26 milyon oyun var. Şu anda, ruh eşinizi bulmak için bu devasa sayıya birkaç eşleşme de ekleyebilirsiniz.

Tinder nasıl çalışır?

Bu flört uygulaması, kullanıcıları coğrafi konuma göre önermek için sosyal arama ile çalışır. Oradan, kullanıcılar yakındaki karşı cinsten arkadaşlarını kolayca görebilir. Tabii ki, Tinder o kadar kolay değil. Bir kullanıcı profiline göre en iyi eşleşmeleri bulmak için filtre işlevleri içerir. Lütfen Ayarlar bölümüne gidin. Burada cinsiyete, maksimum tarama mesafesine, yaşa ve daha fazlasına dayalı aramalar ayarlayabiliriz.

Profilinizi düzenleyin

Geçenlerde almak istediğiniz özgeçmişleri sundum. Şimdi diğer insanların görebileceği profilinizden bahsedeceğiz. Bilgileri Düzenle’ye gidin. Birisi profilinize tıkladığında bunu görürsünüz. Bir fotoğraf galerisi içerir ve dokuz adede kadar fotoğraf gönderebilirsiniz. İçine ilk resim avatarınız olarak yerleştirilecek, bence profil resminiz olmalı.

Tinder ayrıca akıllı fotoğraf işlevlerini de entegre eder. Açtığınızda, Tinder kontrol eder, en iyi fotoğrafları seçer ve onları öne doğru iter. Aksi takdirde, onları yüklediğiniz şekilde düzenlenirler.

Biraz aşağı kaydırmak kişisel bilgidir. Giriş, iş yerindeki unvan, okul, yaş, cinsiyet bilgilerini doldurabilirsiniz. Tabii ki, istediğiniz gibi boş bırakılabilir veya gizlenebilirler.

Kişisel ilgi alanlarını genişletin

Yalnızca temel bilgiler değil, Tinder, Instagram ve Spotify’a bağlanmanıza da olanak tanır. Daha fazla fotoğrafa sahip olmak ve kendi müzik zevkinizi ifade etmek daha iyi anlamanızı sağlar. Bugün piyasada çok sayıda başka flört uygulaması olmasına rağmen, bu özelliğe sahip değiller. Tinder farklılaştırılmıştır, kullanıcılarına kendilerini ifade etmeleri için daha fazla fırsat sunar ve başkalarına bugüne kadar daha iyi bir ortak bulma şansı vermek anlamına gelir.

Sola veya sağa kaydırın?

Tinder’ın nasıl çalıştığı çok basittir. Bu profili yok saymak istediğinizi görmek için sola kaydırabilir veya beğendiğiniz birini görmek için sağa kaydırabilirsiniz. Sola kaydırırsanız, bu işlem anonimdir ve bunu reddettiğinizi anlamazlar. Birinden hoşlanıyorsan ve o da senden hoşlanıyorsa, o zaman sen ve o iyi bir çiftsiniz ve birbirinizle konuşabilirsiniz. O zamana kadar partnerinizi daha fazla sevgiyle tanışmaya ve geliştirmeye davet edin.

Daha fazla seçenek, daha eğlenceli

Bu kadar çok sayıda kullanıcıyla, birçok uyumluluk seçeneğiniz var. Ama bazen gerçekten flört etmeye uygun olup olmadıklarını da merak edeceksiniz. Sadece sağa kaydırın, çünkü Tinder alabileceğiniz beğeni sayısını sınırlamaz. Daha iyi seçenekler var, değil mi?

Bazen gerçekten sevdiğin insanlarla tanışırsın. Her zamanki tercihinizi göstermek için sağa kaydırmak yerine, daha güçlü bir izlenim bırakmak için Süper Beğeni’yi kullanın. Öncelik, birbirinizin mesaj kuyruğunda size gösterilecektir.

Tinder altın

Tinder, bir ücretsiz (standart), iki premium plan, Plus ve Gold dahil olmak üzere üç plan sunar. Zaten MOD (Gold Plus Premium) sürümüne sahip olduğumuz için burada sadece premium sürümden bahsedeceğim, böylece premium sürümün tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Sınırsız beğeni ifade edebilir, günde beş süper beğeni alabilir, kaçırılan bir profili geri alabilir, pasaport oluşturabilir, birinin size gösterdiği tüm beğenileri görebilir ve birileri bakıyorsa alanda önceliklendirilmeleri için insanları profil ittirebilir (Yükseltebilirsiniz). Bu Tinder Gold paketi ile partner bulmak artık çok daha kolay. Ek olarak, Golden Like, sizin için en iyi eşleşmeleri bulmak için Profilleri taradı ve tatsız bir arama için kaydırma ihtiyacını ortadan kaldırdı.

Tinder’ın MOD APK sürümü

MOD işlevi

Kilidi Açılmış Tinder Gold Plus Premium Paket

Android için Tinder MOD APK’sını indirin

Büyüleyici bekarlardan oluşan dünyanın en büyük topluluğu Tinder sizi bekliyor. Eksik yarımı bulmak için “sağa kaydırın”, romantik randevulara gitmek için onlarla mesajlaşın ve sohbet edin.