Them Bombs MOD APK Indir (kilidi açıldı Full Version)

Soyadı bombalar
paket com.yellowdot.ThemBombsGP
Yayımcı Sarı nokta
boy 73 milyon
Gereklilikler Android 4.4
MOD işlevleri Kilidi açılmış tam sürüm

Them Bombs MOD APK, yayıncı Yellow Dot’tan bir masa oyunudur. Tek göreviniz saatli bombayı bulmak ve etkisiz hale getirmek. Bilgisayara karşı tek başınıza veya co-op modunda 2-4 kişi ile oynayabilirsiniz.

Bombalara Giriş

Bombaları etkisiz hale getirmeye ve insanları kurtarmaya hazır mısın?

arka fon

Them Bombs, uçaktayken ve elinde cep telefonu tuttuğun bir sahneyle başlıyor. Birdenbire Dr. adında gizemli bir karakterden bir mesaj alırsınız. TiNT. Mesaj kısa ama ürkütücü: “Şaka yapma! not. Bomba yeri takip ediyor… ”. Patlamak üzere olan saatli bombaya yaklaşmanız gerekiyor ve Dr. bombayı etkisiz hale getirmek için takip edin. Gruuuu!

Android için bombalar

Eh, bu tehlikeli kurtarma durumunu birkaç kez aksiyon filmlerinde görmüş olabiliriz. Ama şimdi ilk kez bomba imha rolünü oynayabiliriz. İnanılmaz bir deneyim olacak. Önünüzde, gözlerinizdeki korkuyu saymak gibi bir geri sayım sayacı olan saatli bir bomba var. Kırmızı veya mavi kabloyu kesmeyi seçmelisiniz. Ama bitmedi. Ayrıca bombanın patlamadan ve herkesi öldürmeden önce etkisiz hale getirme sürecini tamamlamak için kontrol düğmelerini doğru konuma getirmeniz gerekecek.

Vahşi tahmin oyunu çok dramatik

The Bombs tamamen farklı bir şekilde dramatik. Kanlı savaşlar veya kötü düşmanlar yok. Uğraşmanız gereken tek şey önünüzdeki saatli bombadır. Saat geri sayıyor ve zaman acımasızca geçiyor. Bu oyunun zorluğundan dolayı ter attığınızda kendinizi daha da çaresiz hissediyorsunuz.

Bir başka dramatik şey de çok oyunculu moddur. Biliyorsunuz, iki kişi birlikte çalıştıklarında, özellikle de sınırlı bir süre içinde çözmeleri gereken önemli bir sorunları olduğunda, her zaman birçok farklı fikir vardır. Siz ve arkadaşlarınız burada aynı şekilde hissediyorsunuz. Sizden ve takım arkadaşlarınızdan gelen tartışmalara, akıl yürütmelere ve bir dizi rahatsız edici duruma sürekli olarak yanıt vereceklerdir. Bu stresli ve zorlu iletişim süreci, Them Bombs oynarken sizi unutulmaz anlara götürecektir.

Ancak kadroyu dağıtma ve karakterin beynini hackleme yeteneği açısından, yukarıdakiler aşağıdakilere kıyasla hiçbir şey değil …

Başkasıyla oynuyorsun. Ancak ekibinizden yalnızca biri bombayı bulabilir ve manuel olarak devre dışı bırakabilir. Diğer herkes, bu adama uzaktan rehberlik sağlayan yoldaşlar olarak hareket edecek. Yani bu adam dışında herkes kör falcı.

The Bombs'in ekran görüntüsü

Böyle bir iş bölümü ile her bireyin becerileri de farklı olacaktır. Destek karakterleri (uzmanlar olarak adlandırılır) bomba imha kılavuzlarını okuyabilir ve tavsiye verebilir, ancak bombaları göremez veya doğrudan harekete geçemez. Bombaya en yakın karakter, bombanın yapısını fark etmez, ancak görebilir ve dokunabilir ve bu tehlikeli bombayı etkisiz hale getirebilecek tek kişidir.

Durumun yukarıdaki gibi zaman baskısı ve zorluğuna ek olarak, Bombalar bazen yarı güldüren yarı ağlatan bazı garip durumları da eklemeyi unutmadı. Örneğin her ayrıntıya bakarsanız el fenerinin pili biter. Ya da sadece 2 dakika kaldıysa ve takım arkadaşları hala tartışıyorsa… Bu oyunu sadece soğuk kafalar ve katı bir kalp kazanabilir.

Ana adam veya küçük karakterler olabileceğinizi unutmayın. Diğer karakterlerle sadece sözlü olarak iletişim kurabilirsiniz. Ve oynamadan önce kılavuzu indirmeniz gerekecek, böylece uzman olmanız durumunda biraz daha okuyabilir ve takım arkadaşlarınıza yön verebilirsiniz.

Grafikler ve oyun modları

Ana ekran çoğu zaman saatli bombanın iç kısmıdır. Çeşitli devreler, teller, kontrol düğmeleri ve bir dizi anahtar içeren bir devre kartından oluşur. Bombayı hemen etkisiz hale getiren kaptansanız, hepsi bu kadar.

Uzmanı oynadığınızda, ana ekran kılavuzdur. Ama dediğim gibi bu tür yoğun “problem grafik değil” bulmaca oyununda bulmacayı çözüp çözememek önemlidir.

APKMODY tarafından bomba MOD

Oyun, zorluk seviyesine göre bölünmüş oyun modlarına sahiptir: Başlangıç, Normal, Uzman ve Özel. Bombaların seçimi, yapısı ve zaman sınırı her modda farklı olacak.

Them Bombs’ın MOD APK versiyonu

MOD işlevi

Kilidi açılmış tam sürüm

Android için Bomba MOD APK İndir

Them Bombs, zorlu oynanışı nedeniyle herkes için olmayan bir oyundur. Bulmacalar son derece zorlu ve kooperatifte iki farklı rolü birleştirdiğinizde oyun oldukça garip. Ancak terör sorunlarını çözme konusunda tutkuluysanız ve kodlara, sayılara ve fiziğe karşı büyük bir ilginiz varsa, Them Bombs tam size göre.