The Game of Life 2 MOD APK Indir (kilidi açıldı)

Soyadı hayat oyunu 2
paket com.marmelade.gol2
editör Reçel Oyun Stüdyosu
kategori
boyut 422M
gereklidir Android 6.0
MOD işlevleri kilidi açıldı

The Game of Life 2 MOD APK’da (Tümünün Kilidi Açıldı) tüm ücretli içeriklerin kilidi açıldı. APKMODY’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hayat Oyunu 2’ye Giriş

The Game of Life 2’de yer alırsanız, hayal ettiğiniz gibi sanal bir hayat yaratılacaksınız. Elektrik mühendisi veya moda tasarımcısı olmayı seviyor musunuz? Özgür bir hayat yaşamayı ve günlük tutkularınızı ve ilgi alanlarınızı gerçekleştirmeyi seviyor musunuz? Bu oyun serisinin ikinci baskısı, hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için ideal ortamdır. Arkadaşlarınız ve ailenizle renkli bir dünyada rahatlamak için tüm endişeleri bir kenara bırakın.

oyun stili

Hayat simülasyon oyunlarının çoğu, gerçekçi rol oynama ile 3D grafiklere dayanmaktadır. Aynı içeriği ifade edin, ancak Game of Life 2, rastgele hareketlerle bir tahta formatında farklı bir yöne gidiyor. Bu, tüm seçeneklerin mevcut olmadığı anlamına gelir. Bunu kendin yapmak zorundasın, çünkü her hareket ve her adım tahtada sihirli bir dönüşle gösteriliyor.

Bu resmin boş bir alt özelliği var;  dosya adı THE-GAME-OF-LIFE-2-gameplay.jpg

Başlangıçta oyun, oyuncu sayısını ayarlayabileceğiniz bir kullanıcı arayüzü görüntüler. Bir, iki, üç veya dört. Her birine bir kimlik adı verilir ve sırası geldiğinde dönüşü kontrol eder.

Eğirme basit bir şekilde yapılır. Tek yapmanız gereken, döndürmek için ekranın ortasındaki tekerleğe dokunmak. İğne, tahtadaki ileri adım sayısını belirler. Her hücrenin farklı bir eylemi vardır. Karakter girdiğinde iki rastgele seçeneği vardır.

Karakterinizin ne yapacağını seçme hakkınız var. Örneğin, kariyer ve eğitim arasında, bir kariyer seçerek karakter para kazanmak için bir şeyler yapabilir. Ama çalışmayı seçerseniz, bilgi almak için para ödemeniz gerekir. Ancak, bu şeyler bir şey ifade etmez. Çünkü gelecekte kimin daha uzağa gideceği bilinmiyor.

Birçok mod

The Game of Life 2’de tek oyunculu, çevrimiçi çok oyunculu, arkadaşlarınızla çevrimiçi ve pas ve oynama dahil deneyimleyebileceğiniz dört mod vardır.

Bu resmin boş bir alt özelliği var;  dosya adı THE-GAME-OF-LIFE-2-mode.jpg

Tek oyuncuyla başlayan The Game of Life 2, bir yaşam simülasyon oyunu haline geldi. Bu modun temel oynanışı ve içeriği, daha önce öne çıkardığım Idle Life Sim ve Life Simulator 3’te gösterilenlere benzer. Kendi hayatını kuracaksın, kariyer ve eğitim yolunu seçeceksin. Hobilerinizi dengeleyin ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirin.

Sıradaki çevrimiçi çok oyunculu ve arkadaşlarla çevrimiçi. Diğer çevrimiçi oyuncularla deneyim kazanabileceğiniz veya arkadaşlarınızla bağlantı kurabileceğiniz zaman mekanizma aynıdır. Herkesin hayatını belirleyen oyun giderek daha zorlu ve rekabetçi hale geliyor.

Sonunda geç ve oyna. Bu mod, kartın hücreleri daha özel seçeneklere sahip olduğundan biraz farklıdır. Keşfetmeniz için yeni ortamlar da var. Ve son olarak oyunda yarattığınız tüm karakterleri kontrol edebiliyorsunuz.

grafik

Oyuna genel bir bakış, renkli grafik arka plana sahip olmasıdır. Bağlamdaki öğeler, ağaçlardan, binalardan, eğlence parklarından, araçlardan ve insanlardan oldukça fazla tasarlanmıştır. Ancak bunlar sadece modeldir ve çok detaylı değildir. Belki de geliştirici, Game of Life 2’yi oynarken oyuncunun göz kamaştırıcı olmaması için ayrıntıları atladı, aynı zamanda düşük profilli cihazlarda iyi çalışabilir.

Bu resmin boş bir alt özelliği var;  dosya adı THE-GAME-OF-LIFE-2-mod-apk.jpg

Ses ve efekt açısından, eğlence için gerçekten çok iyiler. Her çevirdiğinizde yayılan ışık ve yıldız ışınlarıyla birleşen eğlenceli fon müziğinin keyfine varacaksınız.

The Game of Life 2’nin MOD APK versiyonu

MOD işlevi

Her Şeyin Kilidi Açıldı: Game of Life 2 ücretli bir oyun olmasına rağmen, mağazada ek paketler mevcut. Belirli içeriği keşfetmek istiyorsanız tekrar ödeme yapmanız gerekecek.

Ancak bu artık bir sorun değil, MOD APK versiyonumuz kilidi açtı. Peri krallığı da dahil olmak üzere yeni dünyalara erişiminiz var! Oradaki ne? Kaleler, fenerler ve mor ışık kaynaklarıyla çevrili büyülü bir oda!

Game of Life 2 MOD APK for Android’i indirin

Game of Life 2, bir masa oyununun kaçırılmaması gereken eşsiz bir deneyim olduğunu bir kez daha teyit ediyor. Rastgele öğeler, hayatınızın dikkatini dağıtacak seçimler ve çok daha çekici içerikler sizi bekliyor. Oyunu indirin ve arkadaşlarınızla hemen keşfetmeye başlayın!