Tactical Monsters Rumble Arena MOD APK Indir (Increase Damage, Increase Blood Volume, Increase Defense, Increase Dodge)

Soyadı Taktik Canavar Rumble Arena
paket com.camex.taktik.canavar
editör Kanada’da yeni bölge
kategori
boyut 142 milyon
gereklidir Android 4.1
MOD işlevleri Hasarı Artırın, Kan Hacmini Artırın, Savunmayı Artırın, Kaçınmayı Artırın

Taktik Canavarlar Rumble Arena MOD APK, Newland Kanada’dan arı kovanı tarzı sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Oyunda tavizsiz savaşa girmek için kendiniz bir “canavar” karakteri seçiyorsunuz.

Taktik Canavarlar Rumble Arena’ya Giriş

Canavar savaşında hangi canavar kazanacak?

Arena canavarlara karşı canavarlarla dolu

Taktik Canavarlar Rumble Arena’da neredeyse hiç arsa yok. Sadece her canavarın durumu ve düşmanla yüzleştiğinde sahip olduğu gücün nasıl ortaya çıktığı var.

Taktik Canavar Rumble Arena MOD APK İndir

“Canavar” ve “Arena” anahtar kelimelerini içeren isim, oyun türünü hayal etmek için yeterlidir. Antik çağlardan günümüze onlarca farklı canavarın bulunduğu ateşli arena, sizi ölüm kalım anlarına götürüyor. Bunu yaparken taktik unsur sizin veya rakibiniz için kazancın belirleyicisi olacaktır.

Kolay anlaşılır derinlik kontrolleri

Taktik Canavarlar Rumble Arena, başlangıçta Heroes Tactics’in (2015) yeniden yapımıydı, ancak şimdi RPG unsurlarına odaklanıyor ve her şey mobil platforma sığacak şekilde daha kompakt olacak. En belirgin değişiklik, her dövüşün sadece 3-5 dakika sürmesidir.

Taktik Canavarlar Rumble Arena’da kısa kavgalar olsa da, “anlık erişte” değildir. Bu oyunu oynarken, sadece güzel bir arı kovanı tarzı sıra tabanlı dövüş oyununa hayran olmakla kalmayacak, aynı zamanda her karakterin bireysel becerilerinin ustaca koordinasyonuyla birlikte muhteşem güçlendirmelere tanık olacaksınız. Ve savaş başladığında, rakibinizin her hareketini tahmin etmeli, böylece onunla savaşmak için kendi stratejinizi ve mevcut becerilerinizi canavarınıza uygulamalısınız.

Bu oyunun nasıl çalıştığını daha iyi anlamak için, oyuna musallat olan oldukça garip sıra tabanlı strateji türü Hexagon hakkında biraz konuşalım. Altıgen Dizi Tipi (veya daha yaygın olarak Arı Kovanı Dövüşü olarak anılır). Bu, savaş görevinizi daha ilginç ve çok boyutlu hale getirecek, çok çeşitli birimlere dayalı çok çeşitli düşmanlarla savaşmanıza izin verecek oyun türüdür: karakterler, silahlar ve beceriler.

Android için Taktik Canavar Rumble Arena

Bu, düşmana saldırmak için birimlerinizi hareket ettirmek için düşmanla birlikte altıgenlere dokunduğunuz satranç oynamak gibidir. Ölümcül büyü şeklinde uzun menzilli saldırılar olacak, ayrıca kılıç, çekiç, balta gibi uygun silahlarla doğrudan savaşma becerileri olacak… Bunun gibi sıra tabanlı altıgen oyunlarda saldırı ve savunma kombinasyonu strateji ve zaferin anahtarı olacak. Savaşlardan kazanılan ganimet, yeni eşyalar yapmak, silahları yükseltmek ve yeni beceriler için kullanılır.

Tüm canavarları tek bir oyunda toplayın

Bu oyun aynı zamanda “Rumble Arena” adını hak eden zengin ve benzersiz bir karakter kadrosuna sahiptir. Godzilla, Monster Santa, Franky the Frankenstein, Medusa ve Griffin gibi efsanevi canavarlar ve hatta WuKong ve Mumya gibi bölgesel kültürlerden korkunç canavarlar gibi her yaştan ve tüm dünyadan sadece hayal gücünde var olan birçok fantastik canavarı görebilirsiniz. Bigfoot ve Nobu, Samurai Ma gibi daha önce hiç görmediğiniz canavarlardır.

Bu canavarların her birinin kendi hikayesi, geçmişi, benzersiz yetenekleri ve düşmanı Mısırlı bir mumyanın kurutulmuş cesedine dönüştüren ruh emme yeteneği veya Walter’ın mecha makinesinden nükleer silahlar gibi silahları vardır. Oynamadan önce, her bir canavar (gelecekte seçebileceğiniz veya rakibiniz olacak), güçlü yönler, zayıf yönler, saldırılar, silahlar hakkında her şeyi içeren Monster Academy’yi de ziyaret etmenizi içtenlikle tavsiye ederim. daha büyük olasılıkla kazanırsınız.

İstediğiniz tarzda çeşitli oyun modları

Bu hızlı dövüş oyununa uygun olarak, oyun aynı zamanda solodan makineye, diğer insanlarla oynamaya kadar birçok farklı oyun modu sunuyor.

Aşağıdakiler dahil birçok oyun modu vardır:

  • macera
  • Canavar Akademisi
  • Sıralama şunları içerir: PvP ve Savaş
  • Gerilla savaş modu
  • klan

Macera modunda oyuncular, tahtı ve düşmandan çalınan bir hazine sandığını geri alma yolunda favori bir canavarın rolünü üstlenirler. PvP modunda dakika dakika başka bir oyuncuya karşı yarışır ve tüm gücünüzü ve yeteneklerinizi kullanarak heyecan verici savaşları mümkün olan en hızlı sürede bitirirsiniz.

Klan modu konuşmak için oturmanıza, aynı gemide arkadaşlarınızla takım kurmanıza, stratejileri ve taktikleri tartışmanıza ve çok çeşitli canavarlar hakkında büyüleyici bilgileri paylaşmanıza olanak tanır. Gerilla savaşı modunda oynadığınızda, yüksek hız ve yüksek yoğunlukta özgürce savaşabileceğiniz sonsuz boss savaşları oluyor.

APKMODY tarafından Taktik Canavar Rumble Arena MOD

Oyunda toplamda yüzlerce seviye bulunuyor. Ve hangi modda oynarsanız oynayın, göreviniz savaşları mükemmel bir şekilde bitirmek için 3 yıldız kazanmak.

Taktik Canavarlar Rumble Arena’nın MOD APK versiyonu

MOD işlevleri

  • Hasarı arttırmak
  • Kan hacmini artırın
  • Savunmayı artırın
  • Kaçınmayı artırın

MOD özelliklerinin PvP modunda çalışmayacağını unutmayın.

Android için Taktik Canavarlar Rumble Arena MOD APK İndir

Bu oyun güzel grafiklere ve ilginç seslere sahip. Canavar şekli tasarımı çok çekici. Arı kovanı tarzı sıra tabanlı strateji, saldırıları kullanma ve savaş yönlerini seçme sürecini her zamankinden daha esnek hale getiriyor. Strateji oyunlarını seven, hızlı ve düzgün dövüşmek isteyenler buraya!

Hemen oynamak için Taktik Canavarlar Rumble Arena’yı buradan indirin!