Star Warfare: Alien Invasion HD MOD APK Indir (Free Purchase)

Soyadı Yıldız Savaşı: Uzaylı İstilası HD
paket com.ifreyrgames.starwarfarehd
Yayımcı Freyr oyunları
uygulamak 2,98 (bileşen 21)
boy 161 milyon
Gereklilikler Android 4.1
MOD işlevleri Ücretsiz satın alma
Tarihinde güncellendi

Hiç süper bir silahla süper hızlı bir uzaylı canavar nişancı oyunu yaşadınız mı? Değilse, Star Warfare: Alien Invasion HD MOD APK (yayıncı Freyr Games’den) adlı bir arcade oyunu oynayın. Bence bağımlısı olacaksın.

Star Warfare: Alien Invasion HD Tanıtımı

Süper silahlara sahip savaşçılarla uzaylılarla savaşın

arka fon

Star Warfare: Alien Invasion HD, heyecan verici oynanışa sahip bir 3D nişancı oyunudur. Dünyanın barışını korumak için bir savaşçı filosunun üyesi olarak oynuyorsunuz. Birçok gelişmiş ekipman ve silahla donanmışsınız. Dıştan, cesur bir robot adama benziyorsun. Görev, dünyayı fethetmeye çalışan tüm düşmanları yok etmektir.

Star Warfare Alien Invasion HD MOD APK İndir

Star Warfare: Alien Invasion HD’nin özelliği nedir?

Star Warfare: Alien Invasion HD’deki manzara çok özel değil. Ancak asıl cazibe, ana karakterin ve uzaylıların hareketidir. Çok pürüzsüz ve esnek. Oyun, üçüncü şahıs bakış açısıyla birden fazla ateş açısı arasında otomatik olarak geçiş yapar ve size her zaman savaş alanında ustalaşma hissi verir. Güç dengesi çok dengesiz olduğu için (düşman sayısız iken sadece bir savaşçımız var), çok sayıda silah, ekipman, seçenek, kombinasyon ve yükseltme dahil, oyuna oldukça avantajlı bir şekilde girmenize yardımcı olacak.

gelmiş geçmiş en iyi silah

Bu oyuna gelin, insanların birbirlerine söylediği ilk şey zengin, güçlü ve ücretsiz olarak yükseltilebilir silah sistemi hakkında olmalı. Depoda olduğu sürece istediğinizi seçebilirsiniz.

Rolünüzü iyi yapmak için, düşmanın ordusu karıncalar gibi yok edilmenizi beklemediği için öylece oturup ateş etmeyin. Ama aynı zamanda bölgeyi keşfetmeniz, bölgenin kuytu köşelerini aramanız ve birçok korkunç uzaylı canavarla yüzleşmeniz gerekiyor.

Daha sonra canavarların sayısı artmaya devam edecek. Ona çok ateş edersen ölmeyecek çok güçlü bir canavar olabilirsin, devasa bir canavar ya da çok hızlı zıplayan biri. Ve bazen aynı anda bir vahşi uzaylı sürüsüyle yüzleşmeniz gerekir. Keskin dişlerini gösterecekler ve ok hızında üzerinize atlayacaklar.

APKMODY tarafından Star Warfare Alien Invasion HD MOD

Dolayısıyla durum çok zor. Bu korkunç uzaylılarla kendi başınıza savaşmak için, hayatta kalmayı ummak için aynı derecede korkunç birçok şeyle (silahlarla) silahlanmış olmalısınız. Tek bir oyunda 7 büyük haritada 42 görevde ustalaşmanız gerekiyor. Elde edilen ganimet, solo ve çok oyunculu modlarda kullanılabilir.

Aynı 7 haritaya sahip çok oyunculu mod

Kooperatif çekim modundan bahsetmişken, bu aynı zamanda mobil cihazlarda her zaman zirvede olan bir uzaylı canavar atış oyunudur. Bu tip takım dövüşleri için özel olarak geliştirilmiş zırh ve cep sistemi ile takım başına 3 oyuncuya kadar yüksek kaliteli dövüşlere katılıyorsunuz.

Star Warfare: Alien Invasion HD, ana karakter için toplam 36 süper silah getiriyor. Her türün yükseltilecek 8 farklı seviyesi vardır. Her biri farklı özel niteliklere sahip 9 kıyafet içerir. Ayrıca savaşçımız, yoğun savaşlar için çok kullanışlı olan özel işlevlere sahip 18 çeşit askeri çanta da alıyor. Yeni seviyelerin ve silahların kilidi yalnızca oyunun sunduğu görevleri tamamladığınızda açılır.

Orada bitmiyor. Ayrıca herhangi bir kurala uymak zorunda kalmadan birçok farklı silah ve eşyayı aynı anda dilediğiniz gibi bir arada kullanabilirsiniz. Kendinizi iyi hissettiğiniz ve daha hızlı atış yapabildiğiniz sürece kombinasyonunuz iyidir.

Grafikler ve ses

Dürüst olmak gerekirse, uzaylıların tek tek ortaya çıkışını izlemek tüylerin diken diken olması için yeterli. Bana Alien vs. Predator serisini ve hatta Prometheus’u hatırlatıyor. Aktrisin yanlışlıkla midesinde taşıdığı canavarı hatırlıyor musunuz? Karnını kesip çıkardığında, canavarın deli gibi büyüyüp gerçek bir uzaylıya dönüşmesiyle kıyaslanamaz bile. Bu oyundaki canavarların tasarımı şu şekildedir. Eğri ve sallanan pençelerin görüntüsü titremeye yetiyor. Ağabeyimin beni bu oyunla tanıştırdığında bana Spirit of Steel Boy’u bu yüzden hatırlattığını anladım. Oynadıktan sonra neden böyle dediğini anladım.

Android için Star Warfare Alien Invasion HD

Silahlar ve ekipmanlar da son derece büyülü. Ne zaman silah seçim ekranı gelse çok heyecanlanıyorum. Silahtan ışın kılıcına ve lazer tabancasına kadar her silahın elde nasıl göründüğünü görebilirsiniz. Noel “ağacı”, enerji eldivenleri … Her öğenin kaba ve çok ayrıntılı olan kendi şekli vardır. Savaşçının onu tutmasına, denemesine ve seçmeye karar vermeden önce 360 ​​derece döndürmesine izin verebilirsiniz. Bu silah seçimine her geldiğimde gerçekten ödüllendirilmiş hissediyorum.

Ses de oyuncuya küçük bir hediyedir. Keskin atışlardan, savaşçının gürültülü ayak seslerine, mermiler çarptığında uzaylıların ulumalarına, canlı fon müziğine kadar hepsi çok vahşi ve heyecan verici bir dövüş alanı yaratıyor.

Star Warfare: Alien Invasion HD’nin MOD APK versiyonu

MOD işlevi

Ücretsiz satın alma

Not

Gerçek para ile ücretsiz olarak altın ve elmas satın alırsınız.

Android için Star Warfare: Alien Invasion HD MOD APK’sını indirin

Uzaylı atış oyunu çok iyi. Silahlar çoktur, ekipman muazzamdır ve aynı zamanda serbestçe değiştirilebilir ve birleştirilebilir. Uzaylı dizisi korkunç, çeşitli ve gerçekten korkutucu. Oyunda ayrıca akıcı hareketler, gerçekçi görsel ve ses efektleri var. Dürüst olmak gerekirse, Star Warfare: Alien Invasion HD oynamamak için hiçbir neden göremiyorum.