Shadow Fight 3 MOD APK Indir (Frozen Enemy)

Soyadı Gölge dövüşü 3
paket com.nekki.shadowfight3
Yayımcı Nekki
boy 118 milyon
Gereklilikler Android 4.4
MOD işlevleri donmuş düşman

Shadow Fight 3 MOD APK (Frozen Enemy), Nekki’nin ünlü RPG serisi “Shadow Fight”ın devamı niteliğindedir.

Gölge Dövüşü 3 Hakkında

İlk bakışta Shadow Fight 3, bu dövüş oyunu serisinde alışılmadık bir değişiklik gibi görünüyor: Oyunun adına ilham veren parlak siyah grafik stili, şimdi yerini daha detaylı ve gerçek 3D grafiklere bırakıyor. Ana karakter artık karanlıkta gizlenmiş efsanevi bir savaşçı değil, adı, cinsiyeti ve görünüşü sizin tarafınızdan belirlenen Shadow Squad’ın yeni yüzü.

Bu popüler oyun firmasının dövüş oyunu serisindeki en iyi güncellemelerinden biri olan Nekki’nin hem oynanışta hem de grafiklerde oyunda büyük iyileştirmeler yaptığı söylenebilir. Ve bu faktörler sayesinde Shadow Fight 3 her platformda en iyi dövüş oyunları arasına girdi.

Bilinen dövüş oyunu

Bu türdeki diğer oyunlarda olduğu gibi, düğmeye basın ve çeşitli saldırılar başlatmak için joystick’i kullanın. Uçan üstler ve yumruklardan tam gelişmiş yumruklara. Daha da iyisi, oynadıkça yeni beceriler de kazanabilirsiniz.

Gölge Dövüşü 3 5
Karakterinizi en eşsiz dövüş stiliyle donatın

Rakip silahı sizden uzaklaştırabileceğinden sıkı bir şekilde savaşmayı unutmayın. Ve silah elinizden düşerse, yardım için karanlık bir güç çağırmadığınız sürece, tamamen elinizle savaşmanız gerekir.

Karakteriniz için çok sayıda ekipman

Shadow Fight 3 size birçok farklı silah ve ekipman kullanma fırsatı veriyor. Batman’s Bane karakter yüzü gibi inanılmaz derecede tehlikeli görünen öğeler veya çifte kılıç, hançer ve nunchaku gibi silahlarla karakterinizi daha da geliştirin. Seçtiğiniz silahlar ve karakterler, kendinize özgü dövüş stilinizi belirlemede rol oynuyor.

Gölge Dövüşü 3 3
Çeşitli ekipman sistemi, Shadow Fight 3’ü küçük bir rol yapma oyunu haline getiriyor.

Zor zamanlarda kazanmak için ödüllendirilen birçok güçlü efsane var. Ekipman toplayabilir, kullanabilir ve yükseltebilir, ayrıca bunları bir dizi rüya savaş teçhizatı oluşturmak için birleştirebilirsiniz.

Oyun dünyası büyük ve zorlu

Shadow Fight 3, Legion, Dynasty ve Heralds’ın 3 fraksiyonunun güç mücadelesini konu alıyor. Lejyon’un Gölge Takımı ekibi, güçlü bir enerji kaynağı olan Gölge Enerjisini kontrol edebilir. Enerji doluyken, karakteriniz hızı, gücü artırmak ve Shadow yeteneğinin kilidini açmak için Shadow Shape’i kullanabilir. Mutlu olmayın çünkü düşman da karanlığın gücünü bulabilir…

Gölge Dövüşü 3 2
Sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekleyen hikayelerle dolu bir dünya

Katılmak istediğiniz ulusu seçtikten sonra eğitime başlayın. Shadow Squad’da yeni bir asker olarak, efsanevi gölge savaşçı olmak için imparatorun uşaklarıyla kendi hareketleri ve silahlarıyla yüzleşmelisiniz.

Yeni grafikler

Daha önce ise