Royal Defense King MOD APK Indir (God Mode, One Hit)

Soyadı Kraliyet savunma kralı
paket com.mobirix.defenceking
editör Mobirix
kategori
boyut 38 milyon
gereklidir Android 4.1
MOD işlevleri Tanrı modu, bir vuruş

İndir Kraliyet Savunma Kralı MOD APK APKMODY’deki özel Tanrı Modu ve Tek Vuruş Özellikleri sayesinde telefonunuzda yenilmez olun!

Kraliyet savunma kralının sunumu

Bir kral olduğunuzu hayal edin. Yönettiğiniz krallık işgalcilerin saldırısıyla karşı karşıya. Ne yapacaksın Kraliyet savunma kralı mobirix tarafından yayınlanan bir kule savunma strateji oyunudur. Görevin orduya komuta etmek ve krallığını düşman istilalarından korumak için en güçlü savaşçıları kullanmak.

Strateji oyunlarını, özellikle kule savunma oyunlarını seviyorsanız, onları görmezden gelemezsiniz. Kraliyet savunma kralı. Mobirix tarafından yayınlanan oyun, birçok olumlu yorum ve puanla Google Play’de bir milyonun üzerinde indirmeye ulaştı. Oyun size düşmanı yenmenin bir yolunu bulmak için kullanabileceğiniz birçok türde birlik, birçok strateji sunuyor.

Krallığını koru

Kraliyet krallığı, karanlık güçlerin saldırısı altında. Buna iblisler, cadılar, canavarlar, zombiler ve diğer birçok iblis türü dahildir. İnsan dünyasına nüfuz etmek istiyorsunuz. Onları durdurmazsan, krallığın yok edilecek. Kraliyet krallığının kralı olarak bunun olmasına izin veremezsiniz. Krallığınızdaki en güçlü savaşçıları toplayın, savaş alanına gidin ve iblislerle savaşın. Krallığın kaderi senin ellerinde!

Kraliyet Savunma Kralı Ekran Görüntüsü 1024x576

Klasik kule savunma oyunu

kuralları Kraliyet savunma kralı klasik kule savunma oyunlarından pek farkı yok. Sen ve düşman, ekranın her iki tarafındaki iki kuleyi koruyorsunuz. İki kule arasındaki alanda çıkan kavgada, rakibin kulesini yok eden ordu galip gelecektir.

Senin işin savaşçılarını toplamak, onlar otomatik olarak düşmanla savaşacaklar ve sana zafer getirecekler. Bir komutan olarak gücü ve savaşçılarınızın nasıl saldırdığını anlamanız gerekir. Örneğin Muhafız, iyi bir dayanıklılığa sahip bir savaşçıdır. Oldukça yavaş hareket ederler ve saldırırlar, bir mangadaki düşmanlardan gelen saldırıları püskürtmek için çok uygundurlar. Okçu, yayı uzun bir erişimle kullanır. Düşmanlara uzaktan saldırabilirler, ancak düşmanlar yaklaştığında hızla yok edilirler. Ayrıca Assassin çok yüksek hız ve saldırı hızına ve yüksek hasara sahiptir. Ancak Assassin’in de iyi bir dayanıklılığı yok.

Royal Defense King oynanışı 1024x640

Oynarken akılda tutulması gereken en önemli şey Kraliyet savunma kralı enerjinize dikkat etmeniz gerektiğidir. Bir savaşçı çağırmak için iki şeye ihtiyacınız var, enerji ve bekleme süresi. Bir savaşçı çağırmak için çok uzun süre beklemekten kaçının. Bunun yerine, başlamak için daha az enerjiye ihtiyaç duyacak bazı savaşçılar seçebilirsiniz. Düşman kulenize sadece birkaç saniyeliğine ulaşabilir. O zamanlar bir orduyu durdurmak için bir savaşçı yeterli değildi. Ekranın sol köşesindeki şarj simgesini seçerek maksimum enerjinizi artırmayı düşünebilirsiniz.

savaşçıları çağır

olmasına rağmen Kraliyet savunma kralı bir strateji oyunudur, genel olarak hala düşmanların saldırılarına dayanacak kadar güçlü savaşçılara ihtiyacınız var. Bir maçta sadece 6 çeşit savaşçı seçebilirsiniz. Oyun, oyunda karşılaşabileceğiniz düşmanları gösterir, böylece canavarlarla ve şeytanlarla savaşacak kadar güçlü doğru savaşçıları seçebilirsiniz.

Kraliyet Savunma Kralı Çağır 1024x576

Normalde savaşçılarınız 10, 20, 30. seviyelerde “gelişir”. Elmaslarla satın alınan bazı savaşçılar 1. seviyeden itibaren özel bir yeteneğe sahip olabilir. Örneğin, elf hırsızı, saldırdığında düşmanı bir saniyeliğine sersemletebilir. Zehirli savaşçılar saniyeler içinde ek hasar verebilir.

Yeterlilikleri

Savaşçılara ek olarak, özel yeteneklerinizin kilidini de açabilirsiniz. Oyunda kullanabileceğiniz iki özel yeteneğe sahipler, örneğin: B. Tornado çağırma, düşmanları dondurma, ateş topları çağırma, vb. Savaşçıları yükseltirken özel becerilerin kilidi de açılabilir ve geliştirilebilir. Oldukça uzun bir bekleme süreleri vardır (yaklaşık 30 saniye), bu nedenle bu becerileri doğru zamanda kullanmalısınız. Özel beceriler, umut olmadığını düşündüğünüz zamanlarda durumu tersine çevirmenize tamamen yardımcı olabilir.

grafik

Kraliyet savunma kralı klasik 2D grafiklere sahiptir. Çok güzel ve ayrıntılı değil, ancak size hatırlatacak bazı benzersiz olanları var. Basit ve eğlenceli grafikler, oyunu daha az şiddetli hale getirir. Ayrıca, oyunu daha hafif hale getirir (yalnızca 25M boyutunda), orta seviye ve alt seviye cihazlar dahil birçok cihazda sorunsuz çalışır. Çöller, karla kaplı dağlar, mağaralar gibi birçok farklı harita seçeneğiniz var …

Kraliyet Savunma Kralı grafiği 1024x576

Royal Defense King MOD versiyonunun özellikleri

Yüksek seviyelerde, düşmanları yenmek zordur. Ordunuzun savaşabileceği bir topla donanmışlar. Bazı seviyeleri geçmenin çok zor olduğunu düşünüyorsanız, bizimkileri kullanın. Kraliyet Savunma Kralı (MOD Tanrı Modu / Tek Vuruş). Savaşçınız tüm düşmanları hızla yok edebilir, bu da iblisleri yenmenizi ve kazanmanızı kolaylaştırır. Ancak bu oyundan daha iyi bir deneyim elde etmek için orijinal versiyonu oynamalısınız diye düşünüyorum.

genel bakış

Genel olarak strateji oyunlarını, özellikle kule savunma oyunlarını seviyorsanız, Kraliyet savunma kralı kaçırılmaması gereken bir oyundur. Herhangi bir oyuncuya meydan okumak için yüzlerce seviye yeterlidir. Şimdi krallığınızı savaşmaya ve savunmaya hazır mısınız?

Android için Kraliyet Savunma Kralı MOD APK İndir (En Son Sürüm)