Real Car Parking MOD APK Indir (Sınırsız para)

Soyadı Gerçek otopark
paket com.realcarparking.genetic
Yayımcı Gen St.
uygulamak 2.6.5 (Derleme 265)
boy 90 milyon
Gereklilikler Android 4.4
MOD işlevleri sınırsız para
Tarihinde güncellendi

Not: Bu, özellikle araba sürmeye yeni başlayanlar veya sık sık araba kullanmakta zorluk çekenler için ilginç bir sürüş oyunudur. Real Car Parking MOD APK, gerekli tüm işlemleri anlamanıza ve gerçek hayatta sorunsuz bir şekilde uygulamanıza yardımcı olabilir.

Gerçek Otoparka Giriş: Driving Street 3D

Harika sürüş ve park kursu

Gerçek Otopark, bazı yaygın durumlarda arabalarla nasıl başa çıkacağınızı gösterir.

Daha önce bildiğiniz oyunlardan tamamen farklı olan bu oyunda rekabet yok, zamana karşı yarış yok, teslimat görevi veya kovalama yok ve sadece manzaranın tadını çıkarmak için değil. Bu oyunun amacı açık ve özlüdür: kullanıcıya gerçek durumlarda arabaları nasıl kullanacağını göstermek.

Android 1440x810 için gerçek park yeri

Bundan bahsetmişken, direksiyon sınavımı hatırladım. On yıl oldu ve hala mezun olamıyorum. Teorik puanım 100/100’dü, ancak eğitim sırasında başarısız olmaya devam ettim. Size birkaç “Lot Noktası”ndan bahsedeyim: Göstergeyi açmayı, üst geçitte gaza takmayı ve kırmızı ışıkta çok hızlı fren yapmayı unuttum. Otoparka gidin, arabanın üstündeki ve altındaki iki çizgiye dokunun…

Aynı durumla karşılaşan var mı? Neredeyse ehliyet alma planımdan vazgeçiyordum.

Ancak arada bir hıçkıra hıçkıra hıçkıra hıçkıra hıçkıra ağlıyorum çünkü üç kez aşağı yukarı düşmenin o eski kızgınlığını hatırlıyorum. O yüzden bu sürüş işlemlerini öğreten bir oyun olduğunu öğrendiğimde hemen oynamak istedim. Belki bu oyunda ustalaşırsam bir lisans alabilirim… kim bilir?

oyun stili

Klasik yarış ve sürüş oyunları, özellikle hızı seven ve zorluklar konusunda tutkulu olanlar için her zaman büyük bir çekiciliğe sahiptir. Ancak herkes bu türleri sevmez. Her zaman istisnalar vardır. Belki gerçek hayatta olduğu gibi zor durumlarda arabayı nasıl kontrol edeceğiniz gibi basit şeyler içeren bir sürüş oyununa ihtiyaç duyan insanlar vardır. Eğer onlardan biriyseniz doğru yerdesiniz. Real Car Parking, yoldaki araçların kullanımını kontrol etmenize ve doğru şekilde yapmanıza yardımcı olur.

Bu oyun size harika bir 3D grafik simülatörü sunuyor. Araba güzel ve kullanımı kolay. Birinci şahıstan üçüncü şahıs görüşlerine kadar farklı oyun görünümlerinin olması önemlidir. Arabadaki sol ve sağ kontrolleri ve fonksiyon butonlarını birleştirerek ve oyun oynarken kameraları değiştirerek aracınızı düzgün bir şekilde kullanabilir ve geri vites, keskin dönüşler ve arabayı parkurlar arasındaki dar alana park etme gibi basitten karmaşığa tüm durumları halledebilirsiniz. iki araba.

APKMODY 1440x810 tarafından Gerçek Otopark MOD

Oynanış da oldukça basittir: belirli durumlarda (çoğu farklı park türü olan) araba kullanmayı öğrenirsiniz; becerilerinizi test edin; Verilen durumda iyi yaparak para kazanın; yeterli paranız olduğunda ve daha zor durumlarda olduğunuzda yeni bir araba satın alın. Tıpkı.

Real Car Parking’de arabayı kontrol etmenin 3 yolu vardır: Driving Street 3D: Ekranı sola ve sağa eğin veya ekranın alt köşesindeki direksiyon simülatörünü veya sol ve sağ simülatör butonlarını kullanarak.

Çarpışmaları önlemek için yeterli mesafeyi tahmin etmek için görüşü aktif olarak değiştirirken aracı üç yoldan biriyle sola ve sağa yönlendirin. Oyundaki görevleri tamamlamak için aracın fonksiyon tuşlarını (ekranın sağ alt köşesinde) aynı anda kontrol edin. Ayrıca hayatın her anında karşılaşabileceğiniz sayısız durum vardır.

Trafik kurallarını ve eğitimden öğrendiklerinizi takip edin

Bu oyunu oynarken değişmez bir kural şudur: Yoldaki trafik kurallarına kesinlikle uymalısınız. Belirlenen sürüş kurallarını ve tüm trafik işaretlerine doğru şekilde uyulmasını içerir. Örneğin, gerektiğinde sinyalleri açın, sağ şeritte sürün, minimum ve maksimum hızı koruyun, doğru yerde ve doğru hatta durun vb.

Başlangıçta, viraj alma, park etme gibi belirli durumlarda arabayı kontrol etmeyi de öğreneceksiniz. Temel park etme prosedürlerine ilişkin talimatları görecek ve adım adım yönlendirileceksiniz. Örneğin, iki araba arasında bir boşluğa park ediyorsanız, önce öndeki arabaya paralel olarak ilerlemeniz, sonra biraz geri gitmeniz, arka tekerleği çevirmeniz ve ardından arabayı yavaşça doğru boşluğa getirmeniz, ardından dönmeye devam etmeniz gerekir. konumu daha doğru bir şekilde elde etmek için ön tekerlek Dikiz aynasını yeniden ayarlayın (farklı görünümlerle), yukarıdaki ve aşağıdaki araçlarla çarpışmadığından emin olmak için. Bu talimatlara hakim olduğunuzda, oyuna atlamaya hazırsınız.

Tabii ki, verilen durumlar giderek daha karmaşık hale geliyor, ancak temel park kuralları ve trafik kuralları gereksinimleri değişmeden kalıyor.

Gerçek simülasyon

Gerçek Araba Park Etme: Driving Street 3D, tıpkı gerçek modern arabalarda olduğu gibi size park sensörleri verir. Her araba hareketinin sesi de son derece ilginçtir, gerçek bir arabaya çok benzer: korna sesinden tekerleklerin gıcırtısı, hızlanma ve hızlanma. Kulağa çok hoş geliyor.

Gerçek Otopark 1440x810 ekran görüntüsü

Birinci şahıs bakış açısını seçmek, her arabanın çeşitli, göz alıcı iç mekanlarını görmenize de olanak tanır. Ve arabanın üzerindeki kontrollere dokunduğunuzda heyecanlanabilirsiniz. Özellikle benim gibi ilk kez araba kullanmayı öğrenenleriniz için çok iyi hissettiriyor.

ile “park etme kursuna” devam edin.