Opera Mini APK Indir

Soyadı Opera Mini
paket com.opera.mini.yerel
Yayımcı Opera
boy 17 milyon
Gereklilikler Android
MOD işlevleri numara

Opera Mini APK, veri sıkıştırma özelliği sayesinde internette süper hızlı gezinmenize yardımcı olacak sevgili arkadaşınız olacak. Ayrıca verileriniz 3G üzerinden erişildiğinde kaydedilebilir. Ne kadar şaşırtıcı olduğunu görmek için bu kullanışlı uygulama hakkında daha fazla bilgi edelim!

Opera Mini’ye Giriş

Çok sayıda harika işleve sahip 3G tasarrufu için süper web tarayıcısı!

Bugün birçok mobil web tarayıcısı arasında neden Opera Mini’yi seçmelisiniz?

Herkesin tercihleri ​​​​vardır. Bazen kararları kısmen alışkanlıklardan, cihaz depolama sınırlamalarından ve onlarla birlikte gelen rahatlıktan etkilenir. Şimdi her uygulamanın sadece güçlü yanlarını sıralayabilirim, o zaman onları seçip seçmeme kararı size kalmış.

Bir web tarayıcı uygulamasına karar vermeden önce birçok görüşü de değerlendirdim. Sonunda, bana en uygun olanı bulmak için en çok önerilen 3 uygulamayı denemeye karar verdim. Yaklaşık 2 haftalık bir deneyimden sonra telefonumda sadece Opera Mini kalmıştı.

Bunu seçmemin nedeni basit. Benim için bir web tarayıcısı öncelikle internette iyi gezinmeme yardımcı olmalı ve kullanıcıların güvenliğini ve gizliliğini sağlamalıdır. Ayrıca, video izleme ve indirme ve dosya indirme gibi bazı temel ve gelişmiş işlemler de yüksek hız ve uyumluluk sağlamalıdır. Ve bu ikisi şimdiye kadar Opera Mini’de çok iyi çalıştı. Diğer bir gizli sebep ise BlackBerry’yi kullanmaya başladığımdan beri internette gezinmek için Opera’yı kullanmam. Şimdi Opera Mini’yi tekrar kullandığımda biraz nostaljik ve ilgili hissediyorum. Bu yüzden sonsuza kadar onunla kalmaya karar verdim.

Opera Mini, hızlı internette gezinme, iyi güvenlik ve güvenlik sunar

Birkaç web tarayıcısı denedikten sonra Opera Mini’nin hız açısından diğerlerinden biraz daha iyi olduğunu gördüm. Daha fazla araştırma üzerine, Opera Mini’nin şu anda en hızlı tarayıcı olduğunu, mobil cihazlarda Google Chrome’dan %72 ve UC tarayıcısından %64 daha hızlı olduğunu buldum. Hepsi ağ üzerinden akıllı veri sıkıştırma teknolojisi sayesinde. Aynı zamanda, internetin olmadığı yerlerde 3G modunu etkinleştirirseniz daha fazla 3G verisi tasarrufu sağlayacaktır (3G verilerini Chrome’a ​​kıyasla 3,5 kat ve UC tarayıcısının yarısına eşit oranda azaltın).

Etkili reklam engelleme

Biliyorsunuz, genel olarak birçok mobil uygulamanın ve özelde bazı web tarayıcılarının giriş özetinde hepsi reklamsız veya iyi reklam engelleme olarak listeleniyor… ama aslında işler hiç de anlatıldığı gibi değil. Web’de bir yerlerde hala tüm şekillerde ve türlerde çok sayıda reklam var ve altbilgide birkaç küçük reklam çıkıyor … Pekala, bu reklamların hiçbir zararı yok çünkü çoğumuz onlara asla tıklamıyoruz. Ama bizi rahatsız edebilirler. Ve her zaman ortaya çıkarlarsa rahatsızlık artacaktır.

Ama endişelenme, çünkü artık düşündüğünden çok daha fazla sevebileceğin bir Opera var. Hiç de abartı değil. Opera Mini, gerçekte ne olduğunu söyler ve girişte ne diyorsa onu yapar. Bu dürüstlüğü gerçekten takdir ediyorum. Her şeyden önce, kullanıcılara kesin bir taahhüttür.

Opera Mini’deki reklam engelleme özelliği gerçekten iyi çalışıyor. Ekran temiz, düzenli, başka reklam izi yok. Temiz ve rahat bir ekrana sahip olabilirsiniz. Hatta reklamsız bir uygulama için ödeme yapan VIP müşterisiymişsiniz gibi lüks hissedebilirsiniz. Reklamların engellendiğinden bahsetmiyorum bile. Bu, internette daha hızlı gezinmenize, cihazınızın sağlığını daha iyi korumanıza ve bir bilgisayar korsanı saldırısı riskini azaltmanıza olanak tanır.

Bazı işlemler (film izleme, dosya ve video indirme gibi) hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Yukarıda bahsedilen akıllı veri sıkıştırması sayesinde, Opera Mini ayrıca tüm video dosyası dokularını işleyebilir, böylece internetten sevdiğiniz herhangi bir videoyu hızlı ve kolay bir şekilde izleyebilir ve indirebilirsiniz.

Eşsiz özellik: Dosyaları internet olmadan hızla gönderin

Bu özelliğe çok şaşırdım. Opera Mini, kullanıcılara aynı Opera Mini ile bir telefondan diğerine dosya göndermede yardımcı olur. Resimler, videolar, dosyalar dahil olmak üzere herhangi bir dosyayı süper hızlı, 300MB / s’ye kadar ve İNTERNET GEREKLİ YOK gönderebilirsiniz.

Çevrimdışı olduğunuzu veya internetle ilgili sorun yaşadığınızı hayal edin. Diğer uygulamalarla takılırsanız, yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Ancak Opera Mini, dosyaları gecikmeden veya işiniz üzerinde herhangi bir olumsuz etki olmadan göndermenizi sağlar. Çok uygun, değil mi?

Tıpkı harika ekstralar seti

Gündüz ve gece tarama gibi pratik ek işlevler de vardır. Bir başka ilginç özellik ise telefonun ana sayfasındaki web sitesi kısayollarıdır ve bu kısayollar, favori web sitelerinize ana ekrandan tek dokunuşla hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar. Bu benim her gün haberleri okumak için harika bir yol. Doğrudan haber sayfasına gitmek için simgeye dokunmanız, birkaç başlığı taramanız ve ardından işinize geri dönmeniz yeterlidir. Bunu çok sevdim!

Ayrıca sevdiğim iki Opera Mini özelliği, QR kodunu başka hiçbir uygulama olmadan doğrudan uygulamanın ana sayfasında tarama ve yazı tipini ve dili değiştirme yeteneğidir. Telefondaki diğer tüm ekranlar kesinlikle etkilenmez. Benzersiz!

Size bir öneri daha: