Om Nom: Merge MOD APK Indir (Sınırsız para, No Ads)

Soyadı Om Nom: Birleştir
paket com.zeptolab.omnommerge.google
editör ZeptoLab
kategori
boyut 87 milyon
gereklidir Android 5.0
MOD işlevleri Sınırsız para, reklam yok

Cut the Rope oyun serisinin doymak bilmez yıldızı Om Nom, APKMODY’nin Om Nom: Merge MOD APK sürümüne geri döndü.

Om Nom’a Giriş: Birleştirme

arsa

Eski ormanda onlarca lezzetli yemek olmasına rağmen, Om Nom hala çok yalnız hissediyor. Arkadaşlar olmadan yemek lezzetli olamaz. Yere düşen tüm meyveleri yemezseniz, büyülü antik orman yok edilecek. Göreviniz, Om Nom’un mümkün olduğunca çok yemesine yardımcı olmak ve ardından sınırsız meyve partisine katılmak için sevimli adaylar yetiştirerek orman ekosistemini eski haline getirmek.

Om Nom’un mümkün olduğunca yemek yemesine yardım edin

Bu sefer ağaçların meyve vermeye çalıştığı bir ormanda olacak. Lezzetli! Yani Om Nom’un onları yutup altına çevirmek için tek bir işi var (nasıl olduğunu sormayın). Vitamin partisine katılmaya hazır bir sürü sevimli Nommie arkadaşı olduğu için beslenme tutkusu olan tek karakter Om Nom değil. Aynı nommie türün iki üyesini bir araya getirerek yepyeni bir tür keşfedebilirsiniz – iki mavi üye bir salyangoz kaş yapar, iki salyangoz kaş bir atış yapar, …

Daha gelişmiş adaylar daha doymak bilmez hale gelir ve meyveyi daha hızlı çiğner. Bu, daha sonra arkadaşlarıyla eşleştirebileceğiniz ve yeni türler yaratabileceğiniz yeni adaylar satın almak için daha fazla altın kazanmanıza yardımcı olacaktır. İnanılmaz, lezzetli, büyük bir yay.

Om Nom: Birleştirme boşta bir oyun gibi çalışır. Om Nom’un meyvelerin daha hızlı büyümesine yardımcı olabilecek sihirli güçleri varken, hangi adayları yiyeceğinizi seçme hakkına sahipsiniz – dinlenirken bile yemeye devam edecekler. Daha fazla altın, mücevher ve nommi toplamanın daha eğlenceli yolları da var. B. Yükseltmeleri bulun, günlük hedeflere ulaşın ve turnuvalara katılın.