My City : Pajama Party APK Indir

Soyadı Benim şehrim: pijama partisi
paket mycity.pjparty
Yayımcı benim şehir oyunlarım
uygulamak 2.5.1 (Derleme 50)
boy 58 milyon
Gereklilikler Android 4.4
MOD işlevleri numara
Tarihinde güncellendi

My City: Pijama Partisi APK, bir grup yakın arkadaş tarafından düzenlenen bir pijama partisinin hikayesidir. Hakkında çok şey duyduysanız ama hiç denemediyseniz, buraya gelin ve arkadaşlarınızla partinizin tadını çıkarın!

My City’e Giriş: Pijama Partisi

Her yerde kendi partilerinizi yaratın!

pijama partisi nedir?

Pijama partisi (pijama partisi olarak da bilinir), arkadaşlar veya aile üyeleri için çok basit, rahat bir partidir. Pijama partisi, ekibinizin nasıl organize edildiğine bağlı olarak bir önceki öğleden sonra başlayabilir ve ertesi gün 12:00 veya daha az bir saatte sona erebilir. Bu süreçte birlikte neler yapabilirsiniz? Pijamalı herkes evde kutlamak, sohbet etmek, fikir alışverişinde bulunmak, hayat, iş geçmişi, aile, çocuklar veya iyi filmler hakkında her hikayeyi emanet etmek, kart oyunları oynamak, şarap içmek, aile resimlerini tekrarlamak veya çılgın okul hikayelerini tekrarlamak için toplanır. .

My City Pijama Partisi ücretsiz indir

My City: Pijama Partisi size çok eğlenceli ve anlamlı bir deneyim sunuyor.

My City: Pijama Partisi, çocuklar için interaktif bir oyun ve çalışma oyunudur. Çocuklarımız arasında çok popüler olan My City serisinin bir parçası. Bu oyun ile çocuklar kendi tarzlarında çekici bir pijama partisi düzenleme fırsatına sahip oluyorlar.

Pijama partisinde güzel elbiseler veya kalın makyajlı yüzler değil, sadece pijamalar görürsünüz. Ancak pijama kavramı burada çok çeşitlidir. Cosplay yapabilir, renk, tema ve saç rengine göre kostümler giyebilirsin… arkadaşlarını davet edecek, tartışacak, bir yer seçecek, ne giyeceğine karar verecek, her kişiye yiyecek ve içecek tahsis edecek, mağazadan oyuncak ve aksesuar satın alacak, toplayacaksın. eski anıları gözden geçirmek için hatıralar…. Bu hazırlıktaki her adım bir başarıdır ve pijama partisinin katılımcılarına birçok duygu getirir.

Zaten çok heyecanlı, parti gelmese bile pijama partisi gecesi ne kadar daha eğlenceli olurdu? Hayal edebilirsiniz?

Çocuklar insanlardan nesnelere kadar her şeyle etkileşime girebilir

Hadi şimdi patlamış mısırımız, atıştırmalıklarımız, lezzetli içeceklerimiz, güzel müziklerimiz ve filmlerimiz var, ne duruyorsun? Partiyi başlatalım! İstediğinizi yapın, partideki her öğeyle etkileşime geçin, her arkadaşınıza en çılgın şeyleri yapmasını teklif edin. Çocukların sadece en sevdikleri nesneye dokunmaları ve en sevdikleri karakterleri istedikleri yere yönlendirmeleri gerekiyor. Bu tür nesnelerle %100 etkileşim, çocukların düşünce ve hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Her öğenin kullanımlarını anlarlar ve bunları ilginç işlevler için birleştirirler.

APKMODY'de My City Pijama Partisi

Partideki tüm eğlenceyi ayarlamaktan, her bir arkadaşınız için eşyaları, kıyafetleri, saç stillerini, makyajı elle seçmeye ve yakın arkadaşlarınızla unutulmaz bir zaman geçirmeye kadar partideki her şeyi kontrol edebilirsiniz. Her şey çocukların ulaşabileceği yerde. Çocuklar bu dünyada karakterlerle bağ hissedecek ve seçim özgürlüklerinden memnun kalacaklardır.

My City: Pijama Partisi ayrıca çocukların arkadaş evi, çiçekçi dükkanı, pijama partisi dükkanı, yiyecek kamyonu da dahil olmak üzere 6 büyük yeri özgürce keşfetmeleri için uygundur. Partiye girerken, çocuklar büyük bir evde farklı odaların her köşesini keşfederler: oturma odası, yemek odası, mutfak, kral yatak odası, bahçe barbekü partisi, modern banyo … Ne kadar küçük olursa olsun, herhangi bir nesne, dokunulabilir ve kullanılabilir. Çevresindeki her şeyle etkileşime girmeyi seven çocuklar, oyunun bu çok işlevli özelliğini çok sevecekler.

Benim Şehrim: Pijama Partisi’nde toplam 20 sevimli karakter bulunuyor. Çocuklar bu küçük arkadaşları oyun oynamak, yemek yemek, rahatlamak, sohbet etmek, hatta yalan söylemek ve bütün gece uyumak gibi her şeyi yapmak için kontrol edebilirler. Çocuklar istediklerini yapabilirler çünkü sınır yoktur.

Grafikler ve ses

My City serisinin diğer versiyonları gibi My City: Pijama Partisi de geliştiricinin stilini canlılık ve görsellerin ve nesnelerin zenginliği açısından koruyor. Oyundaki dünya son derece renkli ve pozitif enerji dolu. Yetişkinler bunu biraz kafa karıştırıcı bulabilir, ancak çocuklar için bu renk şeması, renkleri, nesneleri ve içlerindeki hayal gücünü görme yeteneklerini en üst düzeye çıkarmanın bir yoludur.

Android için My City Pijama Partisi

Oyunun güzel müzikleri var. Ayrıca komik, sevimli küçük efektler, çocuklar ve oyun arasındaki etkileşimi daha da heyecanlı hale getiriyor.

Daha fazla My City oyunu ister misin? Denemek