Mini DayZ 2 MOD APK Indir (High Damage, HP, Speed)

Soyadı Mini DayZ 2
paket com.bistudio.mdz2
Yayımcı Bohemya Etkileşimli olarak
uygulamak 1.0.5 (Derleme 104)
boy 108 milyon
Gereklilikler Android 4.4
MOD işlevleri Yüksek hasar, HP, hız
Tarihinde güncellendi

Mini DayZ 2 MOD APK, ünlü DayZ oyununun mobil versiyonudur. Oyunda aç zombiler arasında tekrar hayatta kalmanız gerekiyor.

Mini DayZ 2 Tanıtımı

Yaşam ve ölüm açısından, zombi nadir insanlık kadar çürük mü?

Unutmayın, DayZ PC’ye ulaştığında, oyun dünyası oyun ve oyunun nadir bulunan derin insanlığı için bir övgü dağı yaydı. Ortam hala bir zombi salgını, ancak DayZ, ölümsüzlerle amansız savaşlara odaklanmak yerine, hayatta kalanlar arasındaki etkileşimlere ve diyaloga odaklanıyor. İnsanlığın “başkalaşımını” ve yaşamla ölüm arasında durmak zorunda kalan insanların birbirleri için yaptıkları yozlaşmış eylemleri açıkça göreceksiniz.

Ama orijinal DayZ’nin hikayesi bu. Mini DayZ 2’ye ne dersiniz?

Eşsiz devam filmi Mini DayZ 2, orijinali kadar çekici

DayZ ile aynı üreticiden Mini DayZ 2, bu klasik oyunun mobil platformda basit ve özlü bir kopyası olarak kabul edilir. PC’lerin ve ağır oyun konsollarının karmaşıklığından minimalist dokunma ve sürükleme kontrollerine geçmek ve ayrıca cep telefonlarının mütevazı ekranını daha iyi uyarlamak için üreticiler birçok şeyi uyarladı ve değiştirdi.

İlk fark, Mini DayZ 2’nin orijinalin karmaşık 3D grafikleri yerine minimalist retro piksel grafikleri kullanmasıdır. Buna rağmen oyundaki heyecan verici detaylardan dolayı yerde dans etmeniz gerekiyor. Bu aynı zamanda, zorlu manzarayı tasvir ederken oyunu hem kapasite hem de bağlam açısından daha kolay hale getirmenin bir yoludur.

İkinci fark, orijinal oyundan daha az etkileşimli olan basit hikayedir. Oyun, zombi salgını sonrası dünyanın ölüm sahnesi ile başlıyor. Şanslı azınlıktansın ve hayatta kalmanın yollarını arıyorsun: yiyecek bul, temel malzemeleri topla, kaçmanın yolunu açmak için ölümsüzlerle savaş… “İnsan” karakterler arasında diyaloglar ve canlı etkileşimler olsa da Azaltılmış minimum, orijinal oyunda kalıcı bir fark yaratır, değişmeden kalır.

Orijinal oyundaki “tembel insan” ana fikrine sadık kalarak, Mini DayZ 2 oynarken yalnızca %50 açlık veya zombi tehlikesi vardır. Diğer yarısı, doğada insan olmayan ve bir yerlerde dolaşan hayatta kalanlardan gelen çok sayıda öngörülemeyen, daha öngörülemeyen tehditlerdir. Tabii ki, bu kötü adamların hepsi AI. Ve en önemlisi, düşman veya arkadaş olabilirler. Onları ayırt etmek için gözlerinizi geniş açmalı ve yakından bakmalısınız. Bir de nazikmiş gibi davrandıkları, bir şeyden yararlandıkları ve sonra 180 derece dönüp sizi bıçakla öldürdükleri bir durum var. Dikkat, çok dikkatli!

Sadece savaşmak değil, uzun süre hayatta kalmanın bir yolunu bulmak

Her yerde zombilerle veya hayatta kalan acımasız gruplarla bitmek bilmeyen savaşlarda durmuyorsunuz, aynı zamanda kendi yaşam yolunuzu daha proaktif ve daha uzun hale getirme göreviniz de var.

Mini DayZ 2, size sığınağınızı inşa etme ve güçlendirme yeteneği vererek oyuncunun hayatta kalma süresini uzatır. Bu iş için bol miktarda kaynağa, yiyeceğe ve sağlığa sahip olmanız gerekir. Onu inşa etmenin en kolay yolunu bulmalı, sonra yavaş yavaş güçlendirmeli ve ardından barınak için bir savunma sistemi kurmalısınız. Ağaç dikin, tuzaklar kurun, bir yiyecek ve su tedarik sistemi kurun … Yavaş yavaş derme çatma barınağınızı sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan sağlam bir sığınağa dönüştürüyorsunuz.

Tabii ki aynı durumda birkaç kişiyi daha gizleyebilirsin ama yukarıda da bahsettiğimiz gibi düşman mı yoksa dost mu oldukları belli değil bu yüzden çok dikkatli olmak gerekiyor. Yanlış bir seçim, tüm sığınağınızın duman içinde kalmasına neden olabilir.

Oyunda yükseltme ve şans

Mini DayZ 2 aslında bir hayatta kalma strateji oyunudur. Gittikçe daha büyük şeyler yapmak için her zaman küçük şeylerle başlamalısın, sokaktaki eşyaları toplamak, etraftaki silahlardan mermi toplamak, yiyecek toplamak ve depolamak, sığınak inşa etmek için alet toplamak gibi… ne kadar uzun yaşarsan, o kadar çok savaşırsın. , ne kadar çok beceri, malzeme ve araç alırsanız yeni güçlerin, silahların ve karakterlerin kilidini açabilirsiniz. Hayatta kalma ve uzun süreli hayatta kalma olasılığı daha sonra açılacaktır.

Bu mobil versiyonda tutulan bir diğer iyi nokta ise sistemin rastgeleliğidir. Bu zorlu, ölümcül dünyada hayatta kalmak için yapmanız gereken tüm aktiviteler arasında sahneler ve durumlar rastgele, bu yüzden yiyecek, malzeme ve silah bulmak çok eğlenceli. Kendinizi her tekrarladığınızda, hayatta kalma yolculuğunu her zaman heyecanlı ve yeni kılan önemli bir fark vardır.

Grafikler ve sesler

Retro piksel sanatı basittir, ancak dokular ve ayrıntılar, bu tarz oyunlarda sıkça görüldüğü gibi kabataslak ve kopuk olma hissi olmadan benzersizdir. Bu sanat türü, oyunu orijinali gibi çok ağır ve yorucu olmayan, yumuşak ve hafif hale getirerek etkisini tam olarak gösterir. Bunu beğenebilir veya beğenmeyebilirsiniz, ancak Mini DayZ 2’nin piksel oyun serisindeki görüntüleri ve detayları hakkında çok özel bir şey olduğu inkar edilemez.

Ses son derece çekici. Orijinali gibi sert olmayan görsellere karşılık, ses, genel gerilim, gerilim ve çevreleyen kasvetli atmosfer havasını iletmeye yardımcı olur. Bir düşman her yaklaştığında (özellikle hayatta kalan diğer kişiler), arka plan müziği aniden değişir, bu da bazen tüylerin diken diken olmasına ve dolayısıyla yüksek alarma geçmesine neden olur. Silah sesleri, barınak inşa eden keskilerin sesi ve hayatta kalma mücadelesi veren insanların ayak sesleri olacak… Üreticinin mobil versiyonu için sessizce geliştirdiği gizli silahın ses olduğu söylenebilir.

Ve gerçekten şaşırtıcı derecede etkili.

Oynadın mı